bugün

şaşırılası bir durumdur. neredeyse hiç türk yaşamayan ülke olmasına ve de bize az puan veren ülke olmasına rağmen demek ki şarkımızı beğenip bize 12 puan vermiştir.
(bkz: niye verdi la bunlar durup dururken)
(bkz: düğün değil bayram değil eniştem beni niye öptü)
(bkz: biz akdenizliyiz)
(bkz: biz kimiz lan)
hırvatistan'la diplomatik ilişkiler neticesinde olabilir.

birkaç hafta sonra bir anlaşma haberi falan gelirse bilin ki akp zihniyeti iş başındadır.

sırf şarkıyı beğendiklerinden dolayı da oy vermiş olabilirler.
benim aklıma gelen en mantıklı sebep bu ülkede rock fanatiklerinin çok olmasıdır. başka bir açıklaması olamaz.
rockçı nüfusun çokluğundandır. finlandiya daki metalcilerden de beklerdim ben 12 puan, vermediler.
eurovision'ın siyaset yarışması olduğunu iddia edenlere yanıtdır.
(bkz: emo sever cumhuriyetler)

hepiniz emosunuz hepiniz apaçisiniz
hırvatların rock ve metal müziğine olan düşkünlüğüyle alakası olabilir yada olmayabilir.

bilemedim.
hırvatistan'ın 12 puan vermesi hala siyaset dışında belki birşeyller olabileceğinin göstergesidir efendim.aynı şekilde Fransa'nın da.
(bkz: Nası yaaani!)
hırvat kadınların türk erkeklerini sevmesinden dolayı gerçekleşen olay.
hırvatların apaçiliğini kanıtlayan olay. len bosna hersek e versenize oyunuzu benim de oyum harcanmasa yani.
hırvatistan'da dağlar denize paralel uzandığı için bizi kendilerine yakın görüp 12 puan vermişlerdir.
drago gabriç milli maçta gol attı geçen hafta. o da trabzonspor'da oynuyor. allahım devlet bahçeli oluyorum.
dış politikamızın inanılmaz başarısındandır. *
tek sebebinin hırvat hatunların mangadan hoşlanma ihtimaliyle oluşabilecek durumdur.
vizesiz giriş yapılabilen hırvatistanı bu yaz ki balkan seyehaime dahil eden olaydır.*
bize değil şarkıya vermişlerdir 12 puanı, bizi severler mi sevmezler mi bilinmez ama şarkıyı sevmişlerdir.
slaven biliç gibi bir rocker managerleri olmasındandır.
vay anasını dediğim puandır. şuan korkuyorum bunun altından birşey çıkmasın.
kaliteden anladıklarını gösterir.
--spoiler--
aferin aferin. - bülend özveren
--spoiler--