merak konusudur, bir muammadır. Ne iş yapar kardeşim bu kadın. Şarkıcı mı türkücü mü oyuncu mu ne. Bunun kerameti ne meziyeti ne ki acun gibi bir yeni yetmenin programında bir otorite gibi kuruluyor.
spor salonu işletmecisi. *
medya maymunlugu.
hiç bir şeydir..

hiç bir şey olduğu için şarkıcılıkta yapmaya çalışmıştır, sinema filmlerinde de oynamıştır..

ne sesi sestir, ne oyunculuğu oyunculuk..

kısaca zorlamadır herşeyi..
sinema ve dizi oyuncusu, şarkıcı ve sunucudur.
vasıfsızdır benim için, ne iş olsa yaparım abinin über üst levelıdır.
(bkz: hülya avşar ın ne işe yaradığı sorunsalı)
şarkıcı, jüri, manken, oyuncu, sunucu, programcı, yönetmen, sporcu, tenisci, giyimci, modacı, yapımcı...
üf yeter hülya yoruldum sende ne bok varsa yapmışsın ha!!!
her işi yapıp hiç bir işi becerememesi.
Hangi mesleği yaptığı hiç belli olmayan bir Türk vatandaşı.
(bkz: serbest meslek)
ne yapıyorsa yapsın da film festivallerinde jürilik yapmasın allah kitap aşkına.
Not: ateisttim dine geldim anasını satıyım bunun yüzünden.
iş ve meslek farkını önce iyi ayırt edip sonra cevaplanması gereken soru. cevabı ise çok şey yapıp hiçbir şeyi tam olarak yapamamaktır. oyuncudur ama asla çok iyi bir oyuncu değildir, şarkıcıdır ama asla çok iyi bir şarkıcı değildir, sunucudur ama asla çok iyi bir sunucu değildir gibi uzar gider bu liste.
Profesyonel popo ısırıcı.
http://ciner.mncdn.net/ht...537FF07310AF42D5E30_c.mp4
akıllı olmasını meslek haline getirebilmiştir. *
bu yaşta bu denli çekici görünebiliyorsa , bir şekilde de televizyonda görünebiliyorsa mesleğe ihtiyacı yoktur. konuşmadığı anları tercihimdir.
Bilim adamlarının üstünde tez hazırladığı büyük problemdir ben 7 yıldır düşünüyorum hala bulamadım bu gidişle 40 yıl daha düşünsem yine bulamam.
Zamanında verdi , şimdi alıyor.
(bkz: hülya avşar ın ne işe yaradığı sorunsalı)
ne bok yediğimi bende bilmiyorum diye bir meslek olsa gerek.
(bkz: motor)
ateistlerin üstünde durması gereken konu.
sanatçı olmadığı kesin. magazin ikonu belki olabilir.
mesleği ne olursa olsun iticidir ve itici kalacaktır.
sanatçı, sunucu, oyuncu, jüri üyesi vs. vs.