bugün

Devletin parası...

Yani halkın parası...

Sanki ceplerinden vermişler...
spor toto sponsorluğunda.
ulan fenerbahçe hariç ülkede düzgün bir şey yok aq.

6s stadı sen yap 8taş ın stadı sen yap fenere gelince anasının amı gibi vergi al.

şuan ülkede çalışan tek kurum fenerbahçe spor klubüdür net.
işıd a, bilmem ne vakıfları na gideceğine beşiktaşımıza gitsin. bu para az bile daha fazla istiyoruz.
Bir kuruşum varsa haram zıkkım olsun. Vay amk adamlar ne kadar rahat ya. kendi ceplerinden çıkıyormuş gibi harcıyorlar parayı ya kafayı yememek imkansız lan bu ülkede. 50 trilyon nedir lan allahsız köpekler?

Ayrıca yıllardır toki arena toki Arena diye öten renksiz takım taraftarları ne diyecek bu duruma merak konusu.
(bkz: ortamlarda sponsor dersin kim bilecek).
sadece 50 milyon tl değil stadın ritz carlton'a doğru uzanan arazisi de aslında ibb'nin de lakin bu da bedelsiz verildi.
bu arada fenerliler ataşehir arazisini ve şehrin göbeğine inşaa edilen ülker arena stadını unutmasın. ya da şükrü saraçoğlu'nun stadın arazisini fenere nasıl peşkeş çektiğini.
Karşıyaka dışında ülkede düzgün bir şey yok. Karşıyaka arena'nın adı belediye başkanımız tarafından Mustafa Kemal Atatürk salonu olarak değiştirildi.
eğer benim 1 kuruş vergim bu malların stadına haram zikkim olsun.
yikilsin o stad..
arazı kulübe peşkeş çekildi diyenler hatalılar.

bu olağan bir şey aslında.

bizim apartmanın da arazisi bize ait değilmiş ama on yıllardır oturuyoruz diye belediye bedelsiz vermek zorunda kaldı.

öyle para verme yok. beşiktaşımız zor durumda, fiko 1 tl nin hesabını yapıyor.
Olm ona kalırsa bunlar 2,5 milyar ağaç dikti.
Amına çaktığımın Beyoğlu yosmalarına dert olmuş.

Bunların sponsorluk diye bir şeyden haberi yok anlaşılan.

Hadi şimdi gidin toki arenada top oynayın.
Biz stadı kendimiz yapıyoruz yha diye ağlayanları susturan açıklama. Evet.
Ve nedense fikret 10 dakikada 583 kere sayın cumhurbaşkanım dedi.

Amk, vergiler ya kürde gidiyor ya liboşlara... Vallahi titreme alıyor beni gündemi takip ettikçe.

Rant
Rant
Rant
Rant
Rant
Rant
Rant
Rant
Rant
aşağı yukarı aynı başlıkların altında farklı yazarlarımızın kuyruk acısını görüyoruz adam stadının yapılmasına yardım eden ülkesinin cb. adını zikretmesi gayet normal kuyruk acınızı anlamakta zorluk çekiyorum, anlıyorum neticenizin üzerine uyuyamıyorsunuz, yüzüstü yatmayı deneyin iyi geceler.
Öncelikle 50 trilyon değil 50 milyon olmalı başlık.
Konuya gelirsek ispanya diktatörü franco'nun "100.000 lik beşikler" tabirini bilmeyen yoktur işte buradaki durum da aynen bu.halkı uyutmak. Bu ülkede en popüler spor futbol ve buraya verilen destek büyük bir sempati ve doğal olarak oy kazanmanıza neden oluyor.fikret için de cb için de. Win win durumu yani. Oysa yapacakları bir okul kütüphane ya da buna benzer her neyse aynı etki yaratmayacak bu da işlerine gelmeyecek.
50 milyon dan bahsediyoruz çok merak ediyorum Türkiye de o maliyette kütüphane var mı ?