bugün

asıl adı seyfi dursunoğlu olan show insanı
kanal d de dans yarismasi sunan kisidir. yarismaciya sen ayni karafatmaya benziyorsun demistir.
(bkz: ilahi)
küçükken bizim evde komşumuzun izlediği ve programdaki espirilere o yaşta hiç mana veremediğim için uyuz olduğum, bel altı espirilerden hoşlananların cem yılmazı
su siralar kanal d'de "benimle dans eder misin?" adli dans yarismasini sunmaktadir..*
(bkz: ayar makinesi)
tan sağtürk'ün huysuza gül vermesi sonrasında huysuz ile tan sağtürk arasında geçen diyalog şöyle olmuştur:
-şeyi yere değen bir adamdan daha önce hiç çiçek almamıştım!!.
kopulur..!
tüm husuzluğu virjinliğinden kaynaklanmaktadır.çevrenize bakın örneklerini göreceksiniz...
lafını hiç sakınmaz aklına ne gelirse söyler. bu yüzden bir kaç yıl önce program yaptığı kanal olan kanal d'nin bir iki kere rtuklenmesine sebep olmuştur.
benimle dans eder misin yarışmasını kurtaran karakter o olmasaydı bu kadar tutmazdı dedirten müthiş insan
(bkz: seyfi dursunoğlu)
işve ve cilvesiyle birçok benim diyen kadına parmak ısırttıran zenne
aslen trabzonlu olan, cok zor bır ıse hayatını verıp ısı ıcın yasayan bır beyefendi *
2 hafta evvel hafta sonu katıldığım bir eğitimde idolünüzü belirleyin ev ödevim için seçtiğim kişidir. sınıftakilerin manalı bakışları ve sözleri **ne muhatap kalmama rağmen neden idolüm olduğunu açıkladığımda bana hak verdiler. ne demişti bir programda sağa sola laf atarken söz arasında eğer bir işte yeteri kadar inat edersen muhakkak başarılı olursun.buradaki inattan kasıt azim dir.keçilik değil...
asena hakkındaki en dogru görüşü dile getirmiştir
-sen travestiye benziyosuun
(bkz: huysuz virjinin lirik dansı)
her benimle dans eder misin programında o enerjisiyle oradan oraya sekerken bir şey olacak diye yüreğim ağzımda izlediğim, yaşına inanamadığım insan.
bir benzerinin olmadığı ve olamayacağı türünün tek örneği,enerjisi ve cevabı bitmez şirin insan.
aslında tüm virginlerin takındığı bir haldir. bu iki kelime birbirinin gereğidir yani. hormonaldir.
alem adam yahu severim ama; saygı duyulası insan.
akşamki programı aklına takılmış olan babamın, sahur vakti televizyonda dua eden hocanın farkında olmadan * taklidini yaptığı kişi.
türkiyenin gelmiş geçmiş show dalındaki en büyük duayeni denilebilir. ona sıra gelene kadar daha kimler yasaklanmalıydı ama sağolsun türkiyedeki belli zihniyet yine yapacağını yaptı. yazık bir daha gelmez böyle biri.. değeri farkedilmeli.
yaşlandıkça, kaybetmekten korktuğum hazır cevap makinesi.
Renkli kişiliği ve lafını esirgememesi ile dikkat ceker. Fakat giydiği elbiselerin içine nasıl girer? Merak konusudur.
seyfi dursunoğlu nun memuriyetten ayrılıp kendisini sahnelere atmasıyla can bulmuş tiplemedir. arsızdır biraz, ağzına geleni söyler ayrıca. ama kadın-erkek herkesin sevdiği bir karakterdir. dans yarışmasında bayılmasıyla ev arkadaşım ve benim reklam arası boyunca "ölmesin allahım, ne olur ölmesin" dediğimiz neşe pınarıdır... * *
show tv de yayınlanan iq zeka yarışması isimli bir programı rezil rüsva eden showman/woman kişilik..

yani sunucuyu bir konuşturmuyo,tam yarışmayı biraz izliyim diyosun,bir sonraki soruyu okuycakken adam,araya giriyo saçma sapan espriler yapıyo,bağıra çağıra yarışmanın sakin atmosferini bozuyo ..

he huysuz virjinden nefret ederim demiyorum,yerine göre güldürür adamı,ama bir zeka yarışmasında reyting için kullanılabilecek son kişi maalesef .
http://www.medyafaresi.com/?hid=10245&cid=3

the economist dergisinin hakkında, 30 yıldan fazla süredir kadın kıyafetleri giyen, jilet gibi keskin diliyle türk halkının beğenisini kazanan kişi olarak yorumlanan kişi.