bugün

En çok komiğime giden şu markanın veri hırsızlığına söylenmek. Allah aşkıma dünyanın öbür ucundaki firma napsın senin telefonda ne yaptığını. Sizi ayıran ne böyle de neyiniz çalınsın? En güvendiğiniz şirketler bile verilerinizi diğer şirketlerle paylaşıp para kazanıyorken hedö höde olmuş oluyo bunlar.
Reklamın içeriğine ve müziğine hayran kaldığım marka.
sar değerleri yüksek telefonları üreten çinli elektronik firması.
Herkesin apple ile kıyasladığı ama yanından geçemeyecek marka.

Çünkü isminiz varsa varsınız. Sorry huawei. (Apple kullanmıyorum ama herkes yerini bilmeli)
Fakir iPhone’nu. Hadi gene iyisiniz. Evet.
Bir iPhone 7 kullanıcısı olarak xs max ile arasında kaldığım marka. Donanımsal veya yazılımsal kaygılarım yok benim yalnız ismini tam şeedemiyorum. Hayveyi, huyavay felan dersem toplum içinde çok pis göt olacakmışım gibi bir his var içimde, ondan tırsıyorum.
Apple gibi kendini premium olarak göstermeye çalışan Çinli firma.
Telefon fiyatlarını görünce mecbur alacağımız telefon markası. En azından daha uygun.
iPhone özentisi.

Kullanmaktan geri kalmadığım da bir gerçektir.
ürünlerinin hükümet kurumlarında ve hükümet kurumlarıyla çalışan şirketlerde kullanılmasına getirdiği yasak nedeniyle ABD hükümetine dava açmış Çinli teknoloji şirketi.
Çöp telefonlar üreten şirket. Ne demek istediğimi ilerde anlayacaksınız.
geçmekten memnuniyet duyduğum markadır.
sikko bir çin markası. hiçbir cihazına güvenmemek gerekir. gidin çöp samsunglardan alın ama bunlardan uzak durun.
Samsung candır Huawei heyecan. .
Doğu Türkistan’da katliam yapan oç larının ürettiği marka.
Ayrıca bizim de amk ki teknolojiyi gavurun eline verdik.
Saygılarımla!
Samsung ve apple ikilisinin sağrısından gelerek en dış kulvardan liderliği almıştır.
pazar günü doldurdum mevcut durum %39 (bugün cuma), ve üstelik interneti de aktif kullanmaya devam ediyorum.
p20 pro'sunu kullandığım marka. küçük fotoğraf makinesi gibi. p30 serisi tabi daha iyi.
yakın zamanda apple samsung ve huawei telefon piyasasından en büyük payı alacakladır.
Özellikle isim nedeniyle mesafeli yaklaştığım bir markaydı ama cesaret ettim ve P30 aldım.

Herkese de tavsiye ederim.
sağlam bir marka çalışmasına ihtiyaç duyan firma.

huawei kolay söylenmiyor, isimde değişilik yapılabilir veya bu olmazsa bile iyi bir logoya ihtiyacı var.

ürünleri içinse kendine özgün bir tasarıma ihtiyaç var. görüntüsü iphone benzeri telefon üretmek markayı düşürüyor üzgünüm. özellikleri iyi telefon yapıyorlar ama buna laf edemem.
çinin sikko telefonlarından biri. bi samsung asla olamaz. net...
Sağlam patlayacak ama bakalım.
yalnızca telefon markası olarak değil dünya çapında mobil ve internet altyapı çalışmaları yürüten teknoloji firması.
Son haberler doğru ise cihazlarına google desteği kesilen/kesilecek olan çinli akıllı telefon üreticisi. Google'ın milyonları hatta belki de milyarları etkileyecek bu ölçekte radikal bir karar alması çok tartışılacaktır.

Kararı proteste amaçlı change.org üzerinde imza kampanyası başlatıldı.
link: http://chng.it/dLR5zhLXzN

kaynak:
https://www.androidauthor...to-google-android-987873/ (ingilizce)

https://www.log.com.tr/tr...roid-yasagi-gelebilir-mi/(türkçe)