bugün

bunca zamandır nasıl izlemedim dedigim 10 numara dizi. sadece barney için bile izlenebilir. ilk sezonu yeni bitirdim.
7. sezon 21. bölüm verilmiş kalmış 1 en fazla 2 bölüm ama hala ted'in karısı kim belli değil. ted'in çocukları kendi imkanlarıyla doğdu demek gerçekten çok yerinde olur.
barney stinson diyorum başka bir şey demiyorum. takip ettiğim tek yabancı dizi.
karakterler, olaylar, espriler çok tadında, bu dizide her şey tam da olması gerektiği gibi.

yalnız şöyle bir nokta var ki o da şu; tutan dizilerin çoğunda olduğu gibi bu dizi de fazla uzatılmış gibi duruyor, 7. sezon bitmek üzere ted mosby kiminle evlenmiş belli değil. ama insan yine de sıkılmıyor izlerken.
"how i couldn't meet your mother" diye ya da "how i made sex with lots of women before your mother" şeklinde değiştirilebilesi dizi.
ama yine en iyi komedi dizisi.
bu diziyi sadece anneyi görmek için izleyenlerin ve "7.sezon bitiyor hala anne ortada yok." diye söylenenlerin varlığı dizinin kendisinden bile komiktir.

efsanevi dizidir, izleyin ve barney stinson denen televizyon tarihin en iyi karakterilerinden birini tanıyın.
ted mosbynin karısını merak etmeyip. barney stinson için izlediğim dizi.
dizide oynayan her kadının taş olduğu komikli şakalı dizi. lily'nin yeri ayrı tabi.
7x22 siyle sezon finali için bir geçiş bölümü yapmış dizidir. sezon finalini aynı gün içerisinde ardıardına yayınlanacak 2 bölümle yapacak dizidir. geçiş bölümüyle heyecan yaşatmamıştır ama iki final bölümün aynı gün olması sevenlerini meraklandırmıştır.
7x22 bölümüyle ''ted artık düzelt şu saçlarını'' dediğim sırf barney stinson için izlediğim dizidir.
barneyin de eski havasını yitirdiği ama marshall ın o mimiklerine bittiğim son sezonu kötü olsa da kendini izleten dizi.

ayrıca ted sıçıcam ağzına yeter lan 7 sezondur robin aşağı robin yukarı.

edit: imla.
(bkz: overrated)
barney için her zaman izlenir.

http://www.youtube.com/watch?v=YBqdN3D53xU

http://www.izlemex.tv/bar...on-kiz-tavlama-teknigi-1/
7x22 ile 7x23 ve 7x24 bölümlerini merak ettirmiştir.

--spoiler--
bölüm komik değildi ama fena sayılmazdı. ted de artık robin'i s*kiyosa s*ksin, yeter lan bu ne. ayrıca "marshall'ın hangi cehennemde kaldığı" da belli oldu. marshall hiç hastaneye gitmesin, lily anında morga yollar.
--spoiler--
ne zaman tanışacağı merakla beklenen dizidir.
bir bölümü sadece 20 dakika olmasına rağmen neden iki hafta da bir yayınlandığını anlayamadığım dizidir. tamam severek izliyoruz ama iki hafta bir bölüm de katlanılır bir şey değil. şimdi öyle bir zaman geçer ki siz bile anlayamazsınız dizisini izlemeye gidiyorum sözlük.
barneyin hak ettiğini bulduğu dizidir.sen kay önüne gelen karıya. en sonunda gelene geçene kaydıran kadına aşık ol. aferin.
Bu hafta apar topar bitmiş gibi bir dizidir. Bari bir 'to be continued...' yazsaydı.
bu kadar övgüden sonra başlayayım dedim, tek solukta 3. sezona gelmişim.
çook beğendim, teşekkürler sözlük.
22.bölüm
--spoiler--
anlamsız bir bölümdü komiklik yoktu. robin ted ilişkisi artık baya sıkmıştır. her yerde onu görmesi, yeni tanıştığı her kızı saçma sapan bir yolla ona bağlaması saçmalama sınırlarını aşmıştır. bölüm inanılmaz bir bitiş yaptı, 7 sezonda görmediğim birşey bir sonuca bağlamadılar, yarım bıraktılar resmen elektrik kesilmiş gibi oldu. marshall'ın sigara içmesiyle bitti.
--spoiler--
23. 24. bölüm beraber verilecekmiş umarım iyi bir final yaparlar en azından quinn barney evlensin.
ilk bölümünü izlerken sıkılıp yarıda kapattığım dizidir . ecnebi komedi dizileri beni güldüremiyor . recep ivedikte güldürmüyor .
Geçen yıl izlemeyi bıraktığım dizi ve eminim hala sarı şemsiyenin sahibi ve keçinin olayı bilinmiyordur.
bir hafta gibi bir zamanda 7 sezonunu izlediğim bir dizidir. zaman zaman sıkan ama ardından hemen harika ötesi bir bölüm yayınlayarak seyirciyi kendine çekmeyi başaran biri yapımdır. başlangıcından beri 7 yıl geçmesine rağmen hayla annenin kim olduğuna dair ciddi şüphe oluşturacak bir tüyo verilmeyen dizinin ta kendisidir.
Bitmesi istenmeyen dizidir.
doksandört sayfa enrty i görünce "ben marstamı yaşıyorum lan" dememe sebebiyet veren diziymiş efendim.

(bkz: how i met your mother ne lan)
3 ay içinde 7 sezonunu birden izlediğim, aşırı derecede bağımlılık yapan bir dizi.