bugün

çok geç tanıştığım dizi ilk sezonunu 1 gecede izlemiştim *
her duyduğumda aklıma nuri alço ve küçük emrah'ı getiren dizi.
muhteşem bir kanal olan cnbc-e'nin dizilerinden biridir.
her bölümünde ayrı bir mesaj içeren ve değerli konuları işleyen , feci sürükleyici ve çok eğlendirici bir dizi. ayrıca her bölümü de ted in eşiyle ilgili az çok bir ipucu yakalayabilme umuduyla izlemeye başlıyorsunuz. cidden efsa*nevi ve süper bir dizi.barney nin her bölümdeki kız avlama çalışmaları,taktikleri. robin in spikerlik hayatı, marshall ve lily nin ise ilişkileri ve tabii ki ted in doğru kişiyi bulma çabası ve hepsi ile himym tam anlamıyla efsa*nevi.
bu hafta da yayınlanmayarak kendisine olan saygımı büyük oranda düşürmüş komik dizi. ulan 20 dakikalık dizi ne bok yemeye haftada bir ara veriyorsunuz(haftada bir dedim de bu hafta da yayınlanmayınca 2 hafta oldu yayınlanmayalı).*
nasıl olsa son sezonda diye ağırdan ağırdan alan dizi.
2005 ten 2011 e kadar hala tanışılmamış olan anneyi merak ettiğim, enfes bir cnbc-e dizisidir.
bu dizi bende mutluluk hormonu salgılatıyor yüzde yüz eminim.
6. sezon 15. bölümü beklediğim dizi.
(bkz: e hadi ama)
artık sıkıyor.. ne bileyim.

her bölümün sonunda duygusal/toplumsal mesaj veren ted, lilly, marshall'ı görmekten bıkkınlık geldi. the big bang theory gibi sırf geyik olsa izlenebilitesi daha yüksek olacak gibi.

bir de ben bu diziyi o 5 kişi arasındaki dostluğun güzelliği yüzünden sevmiştim. uzun süredir bir arada olan insanların geyiklerini ve o geyikler sırasında verdikleri doğal tepkileri izlemek keyifliydi. iş mesaja doğru kaydıkça saman tadı vermeye başladı.

ayrıca bölümlerin temposu giderek düşüyor gibi. eski bölümlere bakıyorum da, daha varyeteli bölümlermiş.
validenizin dest-i izdivacına nasıl talib oldum ?
6 - 14 te barney babasıyla tanışmaya hazır olduğunu söyledi..

barney önder sav a çok benziyor konuk oyuncu olarak davet ederler mi ki acep önder sav ı *
15. bölümü hala yayınlamayan 20 dakikalık çerezlik. katy perry gelecekmiş beklediğimize değse bari.

edit: beklediğimize değdi mi? bence değdi.*
adamlar artık çocukları göstermiyorlar. herif, kids in spring of 2005 diye başladı çocuklar büyüdü boy attı ergenlik çağını bitirdi oğlanın yüzünde sakallar cıkıcak kız olan hamile kalıcak ted amca hala, in the winter of 2011 diye devam ediyor.
sadate gel ulan. söyle işte ananız sarhoştu bende yararlandım sonra hamile kaldın olmaz olaydı. bitti bu kadar.
zamanında cok vaktimi almış harika bir sitcom. bir türlü emmy'de istediği başarıyı yakalayamayan, kadrodan neil patrick harris çıktığı taktirde çok şey kaybedecek olan amerikan yapımı dizi.
eğer sonunu lost gibi bitirirlerse yedi sülalelerinin ruhuna küfür antolojimi okuyacağım senaristlerin, hala 20 dakika olmasına rağmen sezon 6 15. bölümü yayınlanmayan dizisidir.
6-15 için yayınlanan tanıtım reklamlarında barney ve katy perry yarmıştır.

http://www.facebook.com/h...361886423766&comments
sabırsızlıkla yarınki bölümü beklenilen dizi. katy perry'yi pek tanımam, ama fragmanlarından çok eğlenceli gözüküyor. marshall sanırım minnesota'da, odasında. robin de yok piyasalarda. güldürecek bir bölüm bekliyor bizi.
2005 yapımı komedi dizisidir. yeni bölümleri bekleyemediğim için diziye tekrar başlayacağım.
Ted Mosby'nin çocuklarına "Annenizle nasıl tanıştım?" diye anlatmaya başladığı dizidir. Barney ve Robin'in evlenmesi için dualar ettiğim dizidir ayrıca.
5. sezonuna başlamak üzere olduğum çerez tadında müthiş dizidir.
her bölüm yaklaşık 20 dakika sürer, gülerken bir de bakarsınız biter.*
2 haftalık aranın ardından süper bir bölümle geri dönmüş dizidir. geçen hafta ve ondan önceki hafta yayınlanmadığı için kızmıştım ama süper bir bölüm yaparak affettirdiler kendilerini. marshall ve ailesi yardırdı.
6.sezon 15.bölümü vasatın üstüne çıkmış bir bölüm olarak kayda düşüldü.
--6 x 15--

zoey ve ted aşık oldular hatta ikinci aşamaya geçtiler!*
--6 x 15--

anne zoey olsun, biz de kurtulalım, onlarda.
bu dizide robin diye bi kevaşe var. grubun en yakın 2 arkadaşıyla düzüştü, zina teşkil etti. bu mudur gülüğünüz dizi lan? ahlaksızlık diz boyu, şuh kahkahalar atın siz.