bugün

bunların bir kısmı annesinin edepli, geleneklerine bağlı, akıllı, uslu kızıdır. bunlar okul bittikten bir süre sonra evlenir ve üniversiteyi bir anlamda eşi ve çocukları için bitirmiş sayılır çünkü evlendikten sonra çalışmaz ya da eşi istemediği için çalışamaz.ya da evlenmez ayrılmaz anasından.
bir de diğer acınası bir grup vardır. bunlar hem gelenekçi görünür hem içinde çalan aykırı tamtam sesleri vardır, görmezden gelir. yani, hem evlenmek istemez hem evliliğin getirisi bir karşı cins ister. ama hem namuslu görüntüsünden taviz vermek istemez, hem istemem yan cebime koy zevki ister. bu da olmayınca yıllarını bir kız kurusu olarak geçirir. ve bunun acısını dişinin geçebildiği tüm canlılardan çıkarma cihetine gider. hatta o kadar ki eski bir arkadaşını bile hançerlerinin birini çıkarıp diğerini sokmak suretiyle geçen "namuslu" yıllarının güya öcünü almaya çalışır. tatminsizlik insanlar üzerinden masturbasyon yapma ihtiyacı doğrur işte böyle. siz siz olun yaşarken, büyüklerin hata dediklerini makul ölçüde yapın. çünkü insan yaptıklarından değil, yapmadıklarından pişman olur birgün...
sevgilisi oldugu zaman yılların patlamasını yaşayacak olan kızdır.
fuck buddylerle takılıyordur.
ilk sevgilisinin kocasını olmasını isteyen kızdır(belki).
okuldan sonra kendini manastra kapatıp rahibe olmaya and içmiş kızdır.
genelde sert duvara carpar sonrada oturur ağlar fln.
bana sorarsanız yazıktır. hiç tatmadığı duygular vardır hayatta.
ama başka bir açıdan bakarsak da sevgiliyle tanışmayan, eksikliğini de hissetmez. belki hepimizden mutludur lan hiç sevgilisi olmamış üniversiteli kız. tatmadığın şeyin acısını, özlemini nasıl çekeceksin?
beğenilmeyen ve inek bir kızdır.
bunları yazan bir çok geri zekalı boş vaktiniz çok anlaşılan. biraz kafa patlatın, koca götünüzü kaldırın ülkeye millete faydalı şeyler yapın.
bizim sınıfta pek çok olan tipler. 1 sene boyunca saçlarını sadece toplu gördüğüm, hiç bir şekilde makyaj yapmayan ve haftanın 3 günü saçı mutlaka yağlı olan tipler bunlar aynı zaman da. ha genelleme yapmıyorum, tamamen kendi sınıfımın sümsüklerinden bahsediyorum. özel okulda paralı okumalarına rağmen haftanın 3 günü de aynı kıyafeti giyer bunlar. dersleri orta düzeydedir. inek de değillerdir. hatta bazısı gerizekalıdır. kalem kutuları vardır bi de bunların. her sınav içine kopya koyup hiç bi sınav çekemezler. çekseler bile panikten belli ederler. hocalar bile kıyamaz o kadar acizlerdir ki bunlar, seslerini bile çıkarmazlar. konu erkeklerden açılınca hayatlarında ilk kez bişey duymuş gibi bakarlar, dinlemiyormuş gibi yapıp hafıza atarlar. * kısacası gereksizdirler.
armudun sapı üzümün çöpü diyerek fazla nazlarıyla aşık usandırmış hanımlardır.
makine fakültelerine beklediğimiz kızlardır. buyrun gelin efendim.
kimsenin eski sevgilisi olmak istemeyen kızdır.
(bkz: the one)
için bekleyendir.
öyle bir kız varsa lütfen bana ulassın.
bu kız bendim ama çalışkanda değildim kafam neredeydi bilmem pişmanda değilim.
adamdır.
muhtemelen çok aşırının da aşırısı çirkindir. daha az olan diğer ihtimal ise içine fazlaca kapanık olan kızdır.
muhtemelen okula yeni kayıt olmuş kızdır ve okul açılalı en fazla iki hafta olmuştur.
iletişim için lütfen arayın.

053... .
üniversitede herkesle çıkan kızdan daha iyidir en azından standartı vardır.
aşkta ya geç kalmış ya da biraz erken davranmış kızdır. ilk öpücük, ilk sevgili bunlar hala onun için önemini taşır çünkü hiç yaşamamıştır.
adı kezbandır... * *
nesli tükenmekte olan, mahalle baskısından korunmaya alınması gereken kızdır. allah kötülerle karşılaştırmasın.
bu tipler eğitim fakültelerinde boldur. ekseriyetle ufak bir anadolu kasabasının ufak bir köyünden gelmiş, pejmürde tiplerdir. 3. ve 4. yılda bir açılır pir açılırlar. değme kaşarlara taş çıkartırlar.