bugün

Benim. Hiç sevmemde.
Derdinizi güzelce konuşarakta halledebilirsiniz.
(bkz: lanet olası sözlük yazarları)
"da ayrı" desem de edilmeyecek olan küfür müdür acaba?
bazı şeyler yazarak ifade edilmez,küfür iyidir.
hiç küfür etmeyen, mesaj alıp atmayan, açık dahi oylamayan, kimseciklerle muhatap olmayan bir yazar oldum ben mualla, burada insan var mı yok mu?

Bırak artık felsefik takılmayı, sallanıyoruz fena mı?
Bu sözlükte maalesef mümkün olmayandır.
görsel
mümkün olduğunca benimdir. hatta ettim mi hic onu bile hatırlamıyorum.
burada arada sırada ediyo olabilirim kusura bakmayın sayın sözlük yazarları. ama aynı şekilde dışarıda benim de ağzımdan hiç küfür çıkmadı. çıkmaz da. inşallah bi daha burada da çıkmaz.
Küfür özellikle cinsellestirme temelli olanlar bence bir nebze üste çıkma çabası.

Mesela birine sen ahlaksız aile terbiyesi almamış bir insansın hatta insan mısın diye cümle kurana kadar orospu çocuğu demek hem daha pratik hem de rahatlatıcı olabiliyor.

Bir de ben kiskaninca kufur ederim. Mesela vay pic nasıl vurdu lan oradan gibi.
(bkz: siyah beyaz ritimler)
Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz..Lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?
-can yücel-
küfretmek için ediyorum orospu çocuklarııııı. saygılar.
Özenilcek kıskanılcak yazarlardır. Kendi mi kassam da ağzımızdan kaçıveriyor.
Eskilerde kaldı o halim. Yaşadıkları insanı zorla küfürbaz yapıyor. Ha bir şey değişmiyor da, sadece kendimizi rahatlatıyoruz o kadar.
takdir edilesi yazarlardır.

trafikte bazen öküz, dana, eşek gibi sözler sarf ediyorum, ama cidden çıldırtıyorlar.
Ne küfrü oç?
Böyle dokunsan ağlayacak sözlük yazarlarıdır. Malum o kadar içlerine atmışlarki hööst lan desen gözleri dolar.
o benim, kendime yakıştırmıyorum ama bazen bazı yerlerde böyle ağız dolusu küfür etmek istiyorum lakin yazarken düşünmeye fırsatım oluyor ve sakinleşip etmiyorum.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)