bugün

an itibariyle kurmakta olduğum klüptür. kayıt şartları;

+facebook hesabı olmamak.
+neden facebook hesabın yok? diye soran, noter tasdikli en az 3 arkadaş.
+facebookta isim benzerliğinden sizi eklediğini sanan bir arkadaş.
+orhan gencebay'ın en az 3 şarkısını ezbere bilmek *
+'facebook olmadan da yaşayabiliriz' temalı bir entry yazmış olmak.
+facebook hesabı olmamak.

şartları tamamlayanlar şahsımla iletişime geçerek etkinlikler, amaçlarımız ve vizyonumuzla ilgili bilgi alabilirler, haftasonu yapılacak mark zuckerberg heykeli taşlama etkinliğimize tüm uuserler davetlidir.

not: eski ilişkileri dolayısıyla facebook hesabını kapatan ya da donduranlar için kayıt şartları ayrıca belirtilecektir.
facebook da kurulacak bir grupla daha iyi organize olabilecek kulup bu ayni zamanda.
dedeler.
facebook olmadan da yaşayabiliriz.
(bkz: işte ben)
3. ve 4. maddeye uymuyorum yalnız.
facebook'un tamamen gereksiz olduğunun farkında olanların kulübüdür.

(bkz: beni de yaz reis)
arkadaşlarının hesabıyla facebook'a girenler kulubüyle bir çok ortak üyesi olacaktır.
(bkz: facebook hesabı olmamakla gurur duyanlar)
Olmasındır da. Facebookun b.ku çıkmıştır. Hatta bu durumun şakasının bile b.oku çıkmıştır artık.
fazla kalabalık olmayan kulüptür.
marjinal olmaya çalışan dangalakların gururlanarak kurmak istediği kulüptür.
facebook daha türkçe değilken meraktan açmıştım. e tabi 2-3 arkadaşımın kayıtlı olduğunu görünce* profil resmi bile koymadan kapatmıştım. şimdi arada arkadaşların hesabından yokluyorum da b.ku çıkmış iyi ki o hatadan erken dönmüşüm.

edit: beni de yazın hacı.
vazgeçtim ben de girecem bu gruba. hatta 'hiç facebook hesabı olmamışlar kulübü' diye facebook grubunu açtım sayılır, 3 tane de arkadaş ayarttım 4 üye ile başlayacaz. aklımı seveyim aklımı. lütfen siz de arkadaşlarınıza öneriniz.
(bkz: ödül var mı)