bugün

Zihniyet temsil ediyorsa siksok vakıflarla belediyeleri hortumlayanlar kaybetti desek daha doğru. Kaan ne alaka amk.
--spoiler--
zihniyet temsil ediyorsa vakıflarla belediyeleri hortumlayanlar kaybetti desek daha doğru. kaan ne alaka amk.
--spoiler--
hangi belediye hortumluyor daha açık ve net yazın, bilelim?
burnunu pudra şekerinden çıkaramayan adamlar burada insanlara ayyaş muamelesi yapıyor ya ben de buna bitiyorum.
az çekin olm şu meredi fazlası beyin yakıyo işte.

görsel
ama abuk sabuk konuşuyorsunuz mirim, ayyaş gibi falan.
yaw bilader anlamıyonuz di mi?
devlet diyoz aq devlet!

bunun ekonomisi var!
altyapısı var?
dış ilişkisi var!
adaleti var!
planlaması var... var da var!

milli eğitimi var faraza

bu aq ülkesinden bir tek kaan içinden oy isteyemezsin! kuzey kora miyiz aq biz?!
ki sanki hükümet değişse boş vereceğiz!

ha pardon zamanında o sağcı atanız demokrat parti uçak fabrikasını kapattı vs abd nin kucağına oturdu o ayrı!
--spoiler--
hangi belediye hortumluyor daha açık ve net yazın, bilelim?
--spoiler--

Valla bunlar sır değil. Google’a vakıflara aktarılan paralar yazınca çarşaf çarşaf geliyor. Bilal oğlanın vakfı başlarda.
--spoiler--
valla bunlar sır değil. google’a vakıflara aktarılan paralar yazınca çarşaf çarşaf geliyor. bilal oğlanın vakfı başlarda.
--spoiler--

google mu?
ha o zaman tamam, kesin hortumlama vardır.

görsel
Eksik bilgi

ümmet kaybetti Araplar zenciler gazze kaybetti gazzeeee.

Biraz daha halk dilinde konuşun ehehe.
Devlet makamları açıkladı bebeğim vakıflara aktarılan para miktarlarını.

Onlara de haaa tamam die.
Ah be akıl sen ne büyük nimetsin. Olmadığın yerde ne karakter ne namus hiç bir şey olmuyor.
Bunları böyle ağlarken görmek muhteşem bir duyguymuş ya. Az bi durun daha yeni başladık..
--spoiler--
devlet makamları açıkladı bebeğim vakıflara aktarılan para miktarlarını.
--spoiler--

Hangi devlet makamlarıymış o canımın içi. Ortada ispat edilen bir yolsuzluk var mı?
Yok.
Anca iftira atarlar, sonra Silivri soğuk derler.
Ağla Melis ağla ahaha.
Ne heykel ne de Kaan kazandı. Kazanan Türkiye oldu, türk halkı oldu.

Hükümetin devlet olmadığını, halkın da sadece malum partiden ibaret olmadığını anlamaya başladı insanlar.

Malum hükumet yaptığı, milli ve dini algı yönetimiyle, Türk halkının hassas noktalarını siyasette avantaja çevirmeyi gayet iyi başardı şimdiye dek.. Ama artık kimse yemiyor bu numaraları.

Türk halkı, Sözleriyle, eylemleri farklı olan, içinde bulunduğu refahatla halkın durumundan bihaber, bir hükumet ve siyasetçi istemiyor artık. Olay budur.

Bütün bunlar olurken, çok şeyimizi kaybettik. Toparlaması güç olacak. Ama Geçmiş hatalarımızdan ders çıkararak, düştüğümüz yerden, daha güçlü ve azimli bir şekilde, ulu önder Atatürk ün bize gösterdiği yolda, yılmadan devam edeceğiz. iyilik ve dürüstlük kazanacak. Türk halkı kazanacak..
yarışmayı kazanan heykeli burada gösterirrim de götlerine kaçar.
CB'nin açıkça övdüğü, mirasına saygı duyduğu, Cumhuriyetine sahip çıktığı devletimizin kurucusuna aşikar saygısızlık içeren bir başliktir bu. Bu millete fabrikalar, üniversiteler kurmuş bir şahsın anısına ve emeklerine büyük bir vefasızlık söz konusudur.
düşün artık heykele yenilen bir kaan nasıl kaandır ?
Heykel: sürekli heykel yapıp başka bir şey yapmayı bilmiyen zihniyetli parti için söyleyen Mecazi bir kavramdır. Başka bir anlamı yoktur.

Kaan ise kaan ve onun gibi onlarca eser yapan zihniyetli ak parti için söylenen Mecazi bir kavramdır.

Heykel kaanı yendi. Olabilir Sandıktan çıkan sonuç baş tacıdır. CHP'ye tebrikler. Ülkemize hayırlı olsun.
Heykel bu ülkede reculi sanem atfı için kullanılır. Bu, Atatürk'e hakaretten başka bir şey değildir.
Reculi sanem put adam demektir. Cumhuriyet düşmanları sıklıkla kullanır bu hakaretamiz lafı.
--spoiler--
heykel bu ülkede reculi sanem atfı için kullanılır. bu, atatürk'e hakaretten başka bir şey değildir.
reculi sanem put adam demektir. cumhuriyet düşmanları sıklıkla kulkanır bu hakaretamiz laf

--spoiler--

Ben heykel sevmiyorum. ülkemizin kurucusu Atatürk'e de gonulden değer veriyorum. Noldu ben heykel sevmiyorum diye atatürk düşmanı mi oluyorum? Atatürk düşmanı olmadığım halde bu iftirayı atan suç işler asıl. Sizi uyarıyorum.
iletişim önemli işte. Heykel lafının arkası önü budur, anlattığım gibidir. Kast etmedim diyene inanılır ama o zaman daha kesin ifade edilmeliydi.
bu AKPlilerin sürekli mağduriyeti hepimizin yüreklerini dağılıyor, iyi yapılan ne varsa akp'nin eseri ama kötü olan ne varsa dış güçler yok fetöcüler bilmem ne, ülke ekonomisin amına koydunuz millet sefaletten kırılıyor ama ses yok, ülkeye ne idüğü belirsiz milyonlarca mülteci ile doldurdunuz ses yok, ne varsa halka vergi olarak dayadılar ama sarayın şatafatında hiçbir azalma yok ama bunada ses yok, ama neymiş heykelmiş, ondanda atatürk'ü kastediyorsunuz zaten biliyoruz, ama şunuda öğren ülkenin kurucu liderinin dünyanın heryerinde heykelleri dikilir.
görsel
Bilindik aktroll kudurmasıdır ciddiye almayınız. Arkadaşın 5'li çeteden yüzdesi var heralde. Şimdi ellerinde ki belediyeler azaldı. Rant alanları kısıtlandı, kazançlar düşmeye başlayınca ortaklarda klavye tetikçilerinin parasında kesintiye gidecekler zararı düşürmek için bu çırpınışları normaldir...
Görende Erdoğan iç ettikleri 128 milyar dolar ile savunma sanayisini kendi cebinden finanse ediyor sanır. Halkın cebinden çıkan paralar ile o projeler gerçekleşiyor bu gün hükümet de değişse o projeler devam edecek çünkü millet parti görüş farketmeksizin savunma sanayimizin gelişiminden gurur duyuyor. Bu sözlükte Erdoğan ve ahalisini en çok eleştiren ve günahı kadar sevmeyen insanlardan birisiyim ama her platformda savunma sanayi projelerinde ki desteklerini bu eleştirilerimden ayrı tutup takdir dahi etmişimdir.

Kuyruğunuz sıkışınca çamura yatmak ata sporunuz olmuş ne diyelim.
Gerçek bir orospu evladı açıklaması.
Ülkesini seven, yaşadığı topluma, ülkeye ve o ülkedeki toplumun iradesine saygı duyan insan bu cümleyi kurmaz. Bunu kuran tam bir yavşaktır. Bunu diyen başlık sahibinin anasını avradını sikeyim.
Troll yapıyorsa da yapmasın amina koyayim.