bugün

(bkz: entry nick uyumu)

edit: info butonundan bu başlığı bana satanın nikine bakın, anlayın. kızıyorum artık.
cantasında gercekten para arama ihtimali olan kızdır.
makyaj malzemelerini arıyordur.
bir gün oturacam o parayı bulmasını beklicem bu kızın. alemde tek cin kendisi mübarek.

hesabı ben ödedikten sonra da "aaaaaaaaaaa niye sen verdin kii? bak bidaha ki sefere benden tamam mı?" diye de şirinlik yapmaz mı? o an kıracam kafasını. kızlar ibret alsın. çantasını karıştırmasın 8 bin saat. ödeyeceksen delikanlı gibi öde. ödemiceksen söyle ben öderim. yeter ki ayak yapmayın gurbanınız olayım.
(bkz: bırak bu ayakları)
her seferinde çantanın dibinde para aranmazki be kardeşim, bir günde şu parayı çantanın en dibine atma kolay ulaşabileceğin bir yere koy

edit: çok bayat numaralar ama hala yapıyor kızlar.
yanında erkek varsa ''ödesene artık öküz!!!'' demeye çalışan bir bayandır.
bazen sadece elini çantasına atmakla yetinen kızdır.

eleman kızın elini çantasına götürdüğünü görür ve:
-dur, dur ben öderim.
+aa olur mu öyle şey hep sen ödüyorsun.
-...(sessiz)
+bir dahaki sefere ben ödeyeceğim ama.
-(lannn yine battık)
+(lannn yine baktık)(ohh)
tombalacıdır.
şöyle bir bakıp ne oldu bitanesi para gene kayıplara mı karıştı bakışı attıktan sonra içses olaraktan amına kodumun kızı olarak devam eder ve normal seste kasiyerle konuşmaya devam edersiniz. sonuç gene size girmiştir gene.
masaya hesap isteyip, tuvalete giden erkekten iyidir.
alman değilseniz hödüklüğünüze tabela tutuyordur.
hele türk erkeğiyseniz bileklerinizi kesmeniz için keskin bir şey arıyordur.
kıza hesap ödeyebileceği izlenimi veren hödüklere asla akıl sır erdiremem.
çok demokratik adamımdır. hatta çağımın bir adım önünde olduğumu söylerler ama benim yanımda hiçbir hanımefendinin parası geçmez.
geçiyorsa bilin ki ben tedavülden kalkmışım.
benim sevgilim.
(bkz: hesap ödenirken tuvalete giden kız)
kesinlikle hesabı ödemek gibi duygu düşüncelere sahip olmayan hatundur. öyle olsa parası ayrı bir güneş sistemini andıran çantanın içerisinde en ulaşılır noktada olurdu. öyle karıştırmakla filan uğraşmazdı. **
kendi hesabını kendisi ödemek isteyen kızdır. her erkeğe lazımdır.
Eskimişlikten atatürku yaşlamiş 5 lirayi iteleyip durur, omzuna dokunulup efekt yapmamasi rica edilebilir.
hesaba ortak olmak istemeyen kızdır.
nasılsa erkek hesabı öder düşüncesiyle evin anahtarını da arıyor olabilir.
(bkz: kıyamet alametleri)
telefonunu arıyordur. o arada siz ödemezseniz büyük ihtimal telefonu çıkarır ve "birini aramam gerek afedersin" diyerek masadan kalkar. siz hesabı ödeyene kadar da gelmez.

hani kadın, erkek eşitti? hani hayat müşterekti. nasıl insanlarsınız siz ya. centilmenlik dersiniz buna da tabi. işinize böyle geliyor çünkü.
--spoiler--
feyk yapıyor ibne
--spoiler--
hiç öyle yalandan hareketlere girmem,tarzım değil.
olum ne kadar içten pazarlıklısınız lan harbiden cüzdanını arıyor olamaz mı?
Hesap ödeme vakti gelince hareketlenen erkekten bir adım önce davranıp tüm hesabı ödeyen kız da bunun bir türevidir.
Her kız bi burcu Esmersoy değil haliyle.