bugün

çapkın erkekler için kullanılan bir tabirdir. en masum örneği hoşbeş için toplanan arkadaş grubu dağılırken, mucuk mucuk safhasında, bütün kızları içine çeke çeke öpen delikanlıdır.
polendir o. balı sen yapacaksın.
Aktif işçi arı faaliyeti.
aç gözlü arı eylemi.
"Her çiçekten bal alırsın" / "Her gördüğünle kalırsın" / "Sen kendini ne sanırsın" / "Belki bir gün uslanırsın"

belki bir gün uslanır gönül. o gün belki de yakın, belki de uzak...

ama bir şey varki; gönül ne isterse istesin, bala doyacağı bir çiçek bulacak...

gönül de aslında buna çalışıyor...
arı değilsen afedersin orospu çocuğusundur.

eşinden önce kendine saygın olacak.
tek kadına sahip olup adam gibi seveksin ibne herif.
Ömrü çiçek peşinde koşmakla tükenecek arı eylemi.
belli bir yaş döneminde herkesin yapması gerekendir. tecrübe ancak böyle kazanılır. yok ben istemiyorum dersen buyrun erken boşalma, vajinal kuruluk, isteksizlik ya da tatmin olamama hallerine.
Ari cicekten bal almaz amk. Cicekten aldigi nektarla bali kendi uretir.
Cok cahilsiniz, cooooook !
zina denen adi, etik deformatif kabahata verilen örtmeceli övgüsel(!) isim. ironik, evet. yahut şöyle söyleyelim;
(bkz: şecaat arz ederken merd i kıpti sirkatin söylermiş)
sakıncalıdır. çiçeği ziyaret etmek isteyeceklerin hayli fazla olduğu unutulmamalıdır. değerli bir çiçekse, başka bal peşine düşülür de kaybedilirse, o bal, mideye oturabilir. doğayı koruyalım.
her çiçeğe konmak, sırayla bal toplamak, tek bir kaynağı yeterli bulmamaktır. toplama ürün vermeye çalışır ama geneli fiyaskoyla sonuçlanır. maksat çeşit olsun düşüncesi hakimdir.
Arı mısınız oğlum siz.
Doğru bir eylem. insan gençleşir böyle böyle...
cicek ve ari sizin hayal gucunuzde nasil canlaniyor bilmiyorum benimkisini de anlatip linc yemek istemiyorum.

gülmem geldi :D