bugün

Kendisine ve çevresine saygısı olan insandır.
benimdir. ne yani dünyanın bu hale gelmesinde benim mi etkim var? ulan 1800 lü yıllarda kömürle çalışan vapurlar ve trenler vardı. bu dünya bu yüzyılda mı bu hale geldi sanıyorsun sen andaval? ayrıca 60 sene toplasan yaşamadığım dünya da ne olacağından banane amk.
zaten kız gelmiyor yanımıza erkekte mi gelmesin amk?
çalıştığı ortamda çok fazla kadın olan insandır. o parfüm adamın üzerine siniyor lan.
Evet benimdir. Her gün duş alırım çünkü kendimi daha rahat hissediyorum ayrıca saçlarım ve cildim çok yağlandığı için alırım babadan oğula gibi bir şey bu aslında babamda her gün duş alırdı abim ile beni de tembihlerdi duş alın diye almayınca da kızardı zamanla alıştık tabi şimdi her gün duş alıyoruz baba oğul.
hamama gitse gene de kiri çıkar.
Sabahlara kadar ders çalışan bir öğrenci olarak mecburen uykulu halini yatakta bırakman gerekli bu yüzden her sabah duş alıyorum evet. Terli terli kokmuyorum ek olarak saçlarda yağlı olmuyor.
Hijyene önem verir..
Çevreden vücuduna, saçına sinmiş toz ve kirden rahatsız oluyordur. O şekilde yatağa girmek de istemez.
dogru yapan insandir.

ilik su vucuda doping etkisi verdigi icin her gun yapilmasina cok fayda vardir...
Havadan nem kapan kişidir.hastalık derecesindedir.

Çalışan kişi de olabilir.inşaat vs.işlerinde.
temiz insandir.
Yaratıklık aşamasını çoktan geçmiştir.
Primcilerin ruhu pis olmasın o yeter yazar diye düşündüğüm başlık.
O değil de, karli havada sabahlari dus almaya alistirdim kendimi böyle mis kokuyosun ya banyodan cikinca sirf bu yuzden
(bkz: suyu cok seven kiz)
(bkz: deniz kizi)
temiz insandır. böyle insanlar size zarar vermez.
Su israfı yapan insandır. Ayıp be dünyada tek sen varsın sanki. Evet.
Almayan insan mi diye sasiracak insan. Temiz olun biraz bok cuvallari.
Obsesif temizlik hastası olduğundan zorunlu hissediyor olabilir.
Duş, günlük rutinidir, sorun etmez, hele konusunu hiç etmez.

Özbakım, beden temizliği uygar insanın olmazsa olmazıdır.
Koltukaltında ceset taşıyan insanları anlamakta zorlanır.

Su ve sabun, işte bütün mesele bu!
Biz alıyoruz lütfen siz de alın ya da eve falan kapatın kendinizi bizden uzak olun.
Temiz erkektir, ensesi de temizdir, severim.
evinde doğalgaz vardır. yoksa üşütüp şifayı kapardı.
temiz insandır, nasıl banyo yapmadan 1 hafta yaşıyorsunuz gıpta ediyorum.
bahar yaz aylarinda bi zahmet herkes her gun yikansin en azindan kendisine saygisi varsa.