bugün

dersi verilmesi gereken kadındır. böyle kadınlara ne kadar güzel olursa olsun tolerans tanınmamalı. bir gecelik ilişki uğruna sahip olunan karakterden asla ödün verilmemeli.
Kadın değil de kezban desek daha iyi olur.
Am salak iki türk erkeğini iki cilve iki işve ile kandırınca havaya giren bu kezbanları görünce ruhum sıkılıyor.
Güzel kadın bu topa girmez.
Genellikle ortalama özellikli kadınlarda bu tavır mevcuttur.
sanmaz, elde eder.
(bkz: liliith izm)

sorry honey *
Erkek boşalana kadar sanmakta haklı olan kadındır. Bunlar sik kalksa onlara aşığız falan sanıyorlar aq.
yanılgıda olan kadın. her kuşun eti yenmez.
Çok değil biraz güzel ise...

Evli dul yetim farketmez .

Her erkeği elde edebilecek kadındır ..
Çok üzülen, üzülecek olan kadındır. Nitekim belli bir zaman sonra yalnızlaşırlar.
biz erkeklerde hemen kul köle olacağımız için haklı olan kadındır. sevmiyorum böyle insanları. kendilerinde olan şeyleri çok fazla abartıyorlar. sende olan hemen hemen herkeste var zaten.

hee zekamla apıştırırım adamı sevimlilik ile aşık ederim diye iddialı ise onlar ayrı. ama herkeste olan organlar/uzuvlar ile her erkeği elde ederim mantığı boş mantık.
her erkeğin ilgilendiği kadındır, istemez kalsın. işin içinde herkes var.
Vardır böyle kadınlar. Çoğu erkeği elde edebilirler Türkiye gibi ülkede ama alacakları ilk red cevabında saldirganlasip kabullenmezler durumu.
Kesin kezbandır.

Taviz vermeyin.
biraz dolgun memeli ve güzelse beni rahatlıkla elde edebilecek kadındır.
tanım: limon memeli olmayan kadındır.
Onu elde et sıkıl, sonra başkasını elde etmeye kalk ondan da sıkıl, bir bakmışsın kevaşeye dönmüşsün.

(bkz: bir orospunun günlüğü)
Hazır yeri gelmişken araya iliştireyim
(bkz: erkek avcısı cici kız modeli)
Bir kere olsun haber yapmayın kendinizi n'olur!
Narsisttir. Hayal kırıklıkları ile yaşar.
gözde demiral kesinlikle bu kategoriye rahatlikla girer.
çok güzelse yüzde 90 oranında istediği her erkeği elde edecektir. enteller şimdi beni eksiler ama bu yadsınamaz bir gerçektir. dürüst olun biraz.
manken gibi güzel bir kızla tanıştım popüler biri bir sürü takipçisi felan var öğretmenmiş tanışmak istedi neyse ben buna yüz vermiyorum diye deliriyor.

tripten tribe giriyor en son çıldırttım ne yapacağını şaşırdı. kıza niye böyle davrandım tanıdıkça kibir abidesi çıktı içinden. beni iki popo için beğeni atan vajinal salaklardan sandı ama her kuşun eti yenmez alfayım. abi padişah kızı olsa yüz vermem kibirli, egoist narsist kişileri sevmiyorum özeti karaktere bakıyorum.