bugün

onu arkasından çekip, daha ileriye gitmesini engellemek için.
Benim bildiğim Isaac newton asosyaldi.
doğrudur. hayatını düzende, rayında tutmana sebep olur. sorumluluk bilincini arttırır, insanların gözündeki güvenilirliliğini yükseltir. zor durumunda yardım eder, düştüğünde kaldırır, incinen yerlerinden öper. yalnız hissettiğinde sarıp sarmalar. kısacası başarı için olmazsa olmazdır bir erkeğin hayatında.
doğru bir önermedir.

zira iş adamından tutun futbolcusuna kadar ilişkileri sağlıklı kişilerin bilimsel verilerce başarılı oldukları saptanmıştır.
arkama baktığım bırak bir kadını canlı belirtisi bile göremiyorum ben.
doğrudur, hanım kişisi bir erkeğin pek çok eksiğini tamamlayabilir.
daha saygın biri olması için elinden geleni yapar.
hanımları hafife almayın efendim.
her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır, başarısızlıklarının acısını çıkartacağı, müsebbibi olarak göstereceği diyerek düzeltilmesi gereken sözdür. yan yana durmak varken önüne geçtiğiniz kadınlara borçlusunuz hepsini.
Erkekler kadınlardan daha geç olgunlaştığı için söylenmiş bir sözdür. Erkekleri ağırbaşlı yapan kadınlardır.
altında da binlercesi diye devam eden söz.
maddiyat varsa kadın zaten orada.
Her başarısız erkeğin önünde de bir kadın vardır.
ne kadar da doğru söz.. kadınlar olmasa erkekler bir hiç.
son derece doğru olan sözdür.

her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır,

onu arkasından çekip yavaşlatmak için.
inşallah bir kadın vardır.
Zaten bu kadınlarda erkeğin sahip olabileceği en iyi kadınlardır ve eşlerine elinden geldiğince destek verirler.
"Sen yaparsın, sen edersin, başarabilirsin vb." kelimeler ile eşini zihinsel ve duygusal yönde gücü alan erkek kurşunsuz benzin ile doldurulmuş araba gibi uçacaktır.
kimse yoktur başarı kendi ruhunda gelir.
biraz ön yargılı bir bakış açısı. zira belki iki kadın vardır. belki üç.
kime göre neye göre?
sonra biride çıkar?
defne samyeli der.
sevgili olmayan erkekler başarısız mı ? kadının payı olsun da bu noktaya getirmek abukluk.
görsel

şüphesiz.bazen arkasında, bazen önünde.
yalan. newton bile bakir veda etmiş dünyaya. tesla da öyle sanırım. var yani örnekleri. "her sıradan erkeğin sıradanın biraz üstü bir başarı yakalamasının arkasında bir kadın vardır." demek belki doğru olabilir.
Aynı zaman da her başarısız erkeğin arkasinda da.
(bkz: emine erdoğan)
kesinlikle gerizekalı feministlerin amından uydurduğu myth lerden biridir.

bak yine sinirlendim affedin ağzımı bozdum.
bilirsiniz pek küfretmem!

tamamen yalandır. tam tersidir hatta, başarılı olmak isteyen erkeğin önünde
koskoca bir takozdur!

çok gördüm bu takoz örneklerini. adam bir şeyler yapacak edecek
kariyer yapacak kıskançlığından engelliyor.

böyle bir kadın varsa bile, ancak o başarıdan nemalanmak için
arkada kurt gibi bekleyen bir kadın vardır.
pozisyon hatası var gibi.
kocaman, koskocaman bir yalandır. yalandır efendim yalandır. nicola tesla aseksüeldi, anası bacısı yoktu. nerde bu kadın hea? bu dünyada kadına bile ihtiyaç yok da neyse. açık ve net.