bugün

15 yaşında, sağ gözünde aynı kendisininki gibi bir problemi olan hayranına;

"Hayat kendi üzerinde bazı ayrıntıları kabul etmekle olgunlaşır. Gözünü bukadar takmamalısın. Herkes bu hayatta bir renk, sen kendini ne renk göruyorsun ona bak.
Seninle dalga geçene, korkana kapılma. Onlara ihtıyacın yok. Esas ihtıyacın olanlar sana bakarken yüzünle değil içinle konuşanlar.
Kötü olan duygu insanı esir alır. Sen bunu yaşıyorsun. Bundan kurtulduğun gün olgunlaşmış olacaksın." sözeriyle destek veren tek kelimeyle güzel insan. **
Kendisiyle bi programda tanışmıştık on numara hoş sohbet bir beyfendi, atarlı giderli semt çocuğu arasında sıkışıp kalmış insanımsı varlık şaka la şaka insan.
mükemmel bir klavyeci olmakla beraber solo albümüyle dikkat çekmiş şahane insan.
"gözlerimi siyaha boyadım diye dinsiz muamelesi gördüm, insanlar kalplerini siyaha boyamış kimin umurunda" diyen şahıs.
Helal olsun!
sakin olmam lazım albümü gayet güzeldir.

albüm içeriği:

01. yarası saklı
02. hüzünle karışık
03. son kez
04. görmüyorsun
05. eller aldı
06. seninki dert mi
07. boşluk
08. ben gideyim
09. fırtınam
10. hangimiz masumuz
11. zaman geçti
paraşütle atlama da türkiye rekoru kıranların arasında kendisi de yer almıştır. el ele yirmi dört kişilik bir atlayış gerçekleşmiştir.
Kırk tane lipton reklamında oynadı bu adam. Reklamları gördüğümde hala hayko senin orda ne işin var oğlum diyorum kendi kendime. Alışamadım. Sabahın beş buçuğunda derdim bu, evet. çünkü alışamadım.
çok değişik ve hoş bir tarza sahip müzisyen. ilk klibini yarası saklı, ikinci klibini ise görmüyorsun şarkısına çekmiştir.vücudunda pek çok karga dövmesi vardır. bunun nedeni ise çok etkilendiği the crow filmidir.
birçok türk'ten daha çok türk olan ermeni asıllı türk'tür. o bir türk'tür bizdendir.
yarın 29 Ekim cumhuriyet bayrami havada 29lu tutusma Türkiye rekor denemesini gerçekleştirecek olan başarılı sanatçı, güzel insan. aksilik yaşanmaması ve rekorun kırılması dileğiyle.
iyi bir müzisyen olduğuna inandığım şahsiyet. insan yüzünün iki tarafının farklı olduğunu ispat eden bir tarafı müslüm bir tarafı ise rock bakan sağlam kişilik. Aranjeleri de bunu ispatlar.
youtube un bazı kanı bozuk üyeleri tarafından vatan hainliği ile suçlanmış kişidir. hatta "ermeni pkksı" şeklinde ütopik bir oluşumdan bahsetmişler, hayko cepkin'in de bu oluşuma maddi yardım yaptığını iddia etmişlerdir.

yahu hepsini geçtim de allah'a inanıyorum müslümanım bilincindeki bazı pezevenkler bu adamı nasıl dış görünüşüne göre yargılıyorlar? hani sizin dininiz hoşgörü diniydi?
ayrıca yeni albümü yine çok sert tamamen standart dışı.
Zamanında Melekler şarkısıyla kendine hayran bırakmış şarkıcı. Seviyoruz.
tatlı insan bu. şehir hayatından kaçmak için kendine bi çiftlik kurmuş. fakat şehirlilerde oluşan heryere geç kaldım duygusundan kurtulamayıp, gezerken ya da muhabbet ederken '' hadi ben kalkiim geç kalmiyim'' türünden cümleler kuruyormuş. umarım atlatır da insan gibi yaşamaya alışır.

ayrıca örnek insan. ilahi de okuyor, rock da söylüyor. çünkü kafası özgür. kalıplarla yaşamıyor.
referandum için bilal oğlana anlatır gibi tane tane çok güzel bir açıklama yapmış olan müzisyen. buyurun o açıklama;

“bir gün müzisyenler arasında müziğin patronunun seçilmesi gerekliliği ortaya çıktı. bana dediler ki seçim yapacağız, her şeyin başına sen geç. ben çocukluğumdan beri rockçıyım, metalciyim. yıllardır da pop müziğin baskınlığı nedeniyle ezilmişim. seçildim, başa geçtim. ezilmişliğimden kaynaklı da dedim ki bundan sonra pop müzik yayımlanmayacak. buna hakkım var. bütün yetkiler bende. bütün türkiye metal dinleyecek, bunu kabul eder misiniz? hayır.”