bugün

gerçekleşmesi halinde kürtleri çok mutlu edecek kampanyadır.

zira kendileri topraklarını çok seviyorlar. sevmeseler; çifte dil, çifte bayrak gibi saçma sapan isteklerde bulunmazlardı değil mi?
(bkz: yeni başlayanlar için provokasyon)
gercekleşmesı dahılınde aslında burjuvazi kürtlerin hiçte sevınmeyecegı bır vakadır.lan adamalar manyakmı benım guzelım ıstanbulumun egemın kıyılarını tarıhını canlılığını ıs ımkanlarını bırakıp gıtsınler soğuk daglık arazılere.hatta kürt yazarlardan cigerxun bu konuda biz okadar salak bır mıllet deılız demıstır batının kaynaklarını bırakıp gıdeım dıye.kı bu zaten işlerınede gelemz.
faşizmin dibine vurmaktır arkadaşlar bu. bi'kendinize gelin. hem ayrı devlet kuramazlar höt zöt diyorsunuz hem kardeşlikten bahsediyorsunuz ve hem de hitler'i bile dumura uğratacak öneriler sıralıyorsunuz. provokasyondur bu, "halkı kin ve düşmanlığa sevk etmek"tir. kendinize gelin artık. yeter ve edi bese.
tek gidiş bilet alınıp yollanması mantıklı olanıdır. geri gelmeleri çok uzun sürmeye bilir.

kürt kardeşlerimiz için sende bir bilet al sloganı ile başarılı olacak kampanya.
Türk olma kavramını unutmaya başlamış milletimizin bir vatandaşının saçma söylemi. Yazıktır cidden yazık.
sadece kürtler değil, herkes kendi memleketine diyerek desteklediğim kampanyadır.*
kürtler demeyelim de "haydi vatan hainleri mezara" desek daha doğru olur.
hükümetin açıkladığı teşvik paketinin bir etkisi olabilir. doğuda bir firmaya başvurun bedava sigortalı olun. paranızı millet ödesin. üstelik gerçekten çalışan olmanız bile gerekmez. ala. pek ala.
türkiye cumhuriyetinin bekası için tehlikeli bir kampanyadır.
bölünmeyi daha iyi tanımlayan bir hareket olamaz. o derece.
Sadece Kürtlerin değil, çoğu köylünün iş imkanı sağlandığı takdirde destekleyeceği kampanyadır.
insanları önce topraklarından çıkartın, işsiz, aç bırakın, üstüne koca devlet terörü bitiremesin, sonra 'ya kusura bakmayın biz sizi göç ettirirsek biter sandıydık bitiremedik, halbuki ülkenin parasının çoğunu da silaha veriyorduk hay allah neyse kusura bakmayın *' deyin, döndürün.
hani bu ülke hepimizindi. yalan söyleyeni s.ksinler mi, bir kendimize kardeşiz zaten anasını satıyım, lafa gelince öle.

ayrıca ben de izmirliyim. herkes memleketine deseler, dövseler gitmem, çok sıcak orası. mecbur muyum, kim mecbur olabilir. göç yüzünden aihm den alınan cezalar ödenemeden daha bir de döndürün de onları ödeyelim yıllarca.

tanım: kürtlerin güneydoğu anadolu bölgesine tekrar taşınmasına yönelik kampanyamsı.
desteklenmesi gereken kampanyadır. tüm kıyı şehirlerinin içine ettiniz. istanbul desen bitmiş durumda. ondan hadi artık demokrasi geldi herkes köyüne. devlet size bakıyor. evet.
batı şehirlerine medeniyetin tekrar gelmesi için başlatılan haklı kampanya.
kürtler hakettikleri topraktan fazlasını almayı başarabilmişken sen sözde atalarının geldiği toprakları görmeden öleceksin. hayatımda böyle ironi görmedim.
haydi kürtler ülke dışına diye değiştirilmesi gereken başlık.
olması gereken haklı kampanyadır.
ırkçılık bik bik diye ötenler olacaktır mutlaka. ulan kürtlerden ne fayda gördün diye sorarım kendisine? nerede tinerci, yan kesici, mafya, hırsız, gaspçı varsa bu ırktan çıkıyor. hayır ırklara inanan bir adam olmamama rağmen hepsi kürtçe konuşuyor lan, demek ki bir gerçeklik payı var. bu arkadaşlar kendi yörelerine gidip orada mesleklerini icra etmelidirler efendim. hem de hemen...
bugün başıma gelen olayla daha bi desteklediğim olaydır.
işten arabayla dönüyorum. 2 şeritli yolsa sağdan giderken solda hıyar birden kavşakta sağa döndü. ben abs sayesinde fren yapıp hem de sağdaki yola mecbur girerek bi yere çarpmadan kurtuldum. bu öküzün peşinden gidip korna ile durdurup camı açtırdım.
adam çamı açtı ve karşımda bildiğiniz psikopat, balici tipli 2 kürt çıktı. napıyon lan dedim. adam da bana sen napıyorsun, öyle fren mi yapılır deyip bi de üste çıkmaya çalıştı. lan fren yapmayıp sana mı çarpsaydım salak dedim. yanındaki adam özür dileme işareti yapınca devam ettim. zaten yoluma devam edecektim. arabamda sopa bile taşımam, onlarda kesin bıçak vardır.

uzun lafın kısası medeni olmayan ayıların hepsi geldikleri mağaralara dönsün.ister türk ister kürt.
Beyninizi siksinler sizin. Beyin fukaralari. Embesil embesil otup durmayin az otedr takilin lan.
saçma bir beyan. ananin karnındayken önüne katalog geldi değil mi? Türk, kürt, rum, gürcü kataloglari önüne kondu. Sen de, " anne beni tüyyk olayak doğuy, mümkünse batıda olsun " dedin. yeter be!

eksileyin lan! Haksız olduğunuzu biliyorsunuz ne de olsa. bu bana yeter. Azerbaycan türküyüm. damarlarimda sizden daha cok türk kani akiyor. akil ve vicdan sahibiyim.
ne doğusu mümkünse kuzey ırağa barzani baksın bunlara. hümanistlerde daha fazla pembe bulutlarda gezmesinler yoksa acıncak hale düşecekler o zaman çok geç olacak.
aynı zihniyet dağa çıkan bir sürü insanın ve tüm şehitlerin vebalini aldılar. şimdi bir kardeşlik şarkısı söylenirken bu zihniyet istiyor ki oluk oluk kan aksın.
Cb seçimlerine girip başlatacağım slogandır, Tayyip bile yıkılır gider bu kampanyayla.
Şöyle orta doğuya öteleyelim sizi .
deniz kenarı olan tüm yerleri sarmışlar. çok seviyorlar memleketlerini dönsünler. evet.