bugün

silleden başka şeyler de yemiş yazardır.
21 yasindayim, cocuklugumdan beri okurum. ilk roman falan okurdum, hala da okurum, sonra universite yillarinda makale, ders kitaplari falan okudum. Ulan kanti ingilizce okuyup ustune essay yazdim, simulasyon programlarinin kullanim klavuzlarini okudum, bilimsel makaleler okudum, cogunu da anladim.

Su herifin yazdigi hic bir yaziyi, ne demeye, ne anlatmaya calistiginibir turlu anlamiyorum... Yazilarini adam akilli yazip dusuncelerini insanlarin anlayabilecegi sekilde yansitmasini rica ettigim yazardir...
yakında mehmetçiğin sillesini de yiyecektir.
sizin orda ona sille mi diyorlar enteresan...

soruna gelince biz mücadelemizi yaptık, hala da yapıyoruz. bilgisayar başında yağ bağlamış koca götlerini kaldıramayan tekkaşlara da hesap verecek değiliz...

(#16434137)
fazla söze gerek bırakmayan yazar. sözün bittiği nokta.

(#15491891)
bir gün askere giderse sanırım savaşmaktan da çok bir sürü "gerçek" erkeğin arasında kalmaktan ürküyor. pasifist gibi bir şey olsa gerek. yada ist yok bilemedim.
Örgüt bamyasıyla gerdeğe girmeye kalkan bdp yi, bölücü değil bütünleştirici şeklinde tanımlayıp hümanist olunduğunu zanneden zat. Bu itler hala havlayabiliyorsa bu ülkede, 20 yaşında gencecik bedenler toprağa düŞüyorsa Sizin gibiler yüzünden! Elleriniz şehit kanıyla bulanmışken hangi insanlıktan, ne yüzle bahsedebiliyorsunuz?
birtakım gerçekleri gizlemek adına sağa sola, atatürk'e ve bilimum diğer yazarlara saldıran bir başka yazar. sözde pkk karşıtı barış yanlısı, özde ülkenin amına konulsun kılımı kıpırdatırsamcı. ha bir de direkt olarak kişileri hedef alıp küfredip durmasa iyi olacak.
kol boyu lafı yiyince gözü kararmış. okuyamamış da zaar. halbuki alışı kuvvetli görünüyordu...
(bkz: adamın sillesini yemiş hayat)
(#16456813) o nasıl tatlı bir cümle kurumu öyle. puahaha
bos beyin (bkz: )
Kürt mü ermeni mi cıkaramadım avukat mı avukatın yanındaki çaycı mı onu da cıkaramadım.
(#16736927) küçükken bir türk'ün tacizine mi uğradı acaba? türk değildir o, malum namussuzluk, sübyancılık en çok senin yaladığın etnik grupta yaygın. nickinden de anlaşıldığı gibi bir şeyler yediği kesin, ancak o kadar folloş olan bir yerden çıkar bu sıçmıklar.
Benim o adam. Okul vakti ders çalıştım çok asosyaldim abim olmasa yabancı filmlerle(kaliteli) güzel kitaplarla tanisamayacaktim. Ekşi Sözlüğü ve uludağı o önerdi. Kızlarla konuşurken yüzlerine değilde havaya bakıyorum bu alışkanlıktan da kurtulamadım. Sevdiğim kızlarla hep benden daha tipsizler çıktı ders çalıştım o kadar ama sonra bilgisayar bağımlısı oldum derste çalışmıyorum. Sadece her gecem fakirlik ve üzüntüyle geçiyor bunları söyleyince de aklıma şu geldi sözlük bu hayatta her şeyin anahtarı paradır. Sizin tanriniz benim ayaklarimin altında.
Sizin tanrınız benim ayaklarımın altında kısmını anlamadım.
Açıklayıcı olmadı herhalde bu devirde 10 kişiden 11 i para için...
çoğumuzun başına da bu yüzden gelmiştir;

görsel