bugün

Hem sevgili hem hayatında başka biri var? Vay arkadaş,lükse bak. denilesi durumdur.
boşver be kardeşim bir gün sende aynısını ona dersin olayıdır.
dürüst sevgilidir, gönlünü başkasına kaptırmıştır, mutluluklar dileyip aradan çekilmek gerekir.
bunu kime dediğine göre değişir. neticede ona yanık olduğunu söyleyen herhangi birine demişse alnından öpülecek, birlikte olduğu kişiye demişse alnının ortasından vurulacak sevgilidir.
bir gün özleyip de yazdığınızda size bu cümleyi söyler sonra avını bekleyen aslan misali intikam için beklersin ve bir gün de beklediğin gibi o yazar sana ama sırf o acıyı yaşatmak için olmadığı halde kimse hayatında aynı şekilde dersin o cümleyi hayatımda başka biri var ve çok mutluyuz.böyle göt ederler adamı koçum. (bkz: hadi eyvallah)
ahlaklı sevgilidir. birbirinizden kopamasanızda o başkasına aittir ve uzak durulması gerekir. tabii durabilirseniz...
hayatına o başka birinin nasıl ve hangi ara girdiği kurcalanıp beddualar ile uğurlanması caiz olan sevgilidir..
duyulduğu anda "tamam" denilir, telefondan numarası falan her şeyi silinir. bir daha istese bile konuşulmaz. çünkü zaten hayatınıza "sevgili" olarak girmiştir, şimdiyse ebedi yabancıdır. ertesi gün sizde başka bir erkeğe aynısını diyecek bir kızla çıkarsınız, tanışıp. evet, hayatta seri olmaz lazım. takılıp kalmak hata. duygusal değilseniz sıkıntı yok.
Haysiyetsizdir. Hayatına iki kişiyi sığdırabilmiş, doyumsuz ve mezhebi geniştir. Yüzüne bile tükürülmez.
karakterine sokayim dedirtir insana. varsa var kardesim ayan beyan soylenir mi seni sevene? ayip ulan,azicik insaf.
'ağzınla söylüyorsun işte başka biri,bi ben değilim' şeklinde tehdit edilmesi gereken sevgilidir.
olan olmuştur, yol veriniz efenim.
hayatında başka biri vardır efenim muhtemelen.
onun da hayatında olanın da götüne koyayım.
bÖYLE DÜrüst olup bu cümleyi kurana helal olsun derim ben. "Sen daha iyilerine layıksın" gibi samimiyetsiz bir cümleden çok daha iyidir en azından.
Üçlü mü çektircen diye sorulması gereken sevgilidir.
senin hayatını sikerim sevgilim diyerek uğurlanması gereken kişidir.
Hayatını sikeyimdir.
Okkalı bir bedduayı hakeder.

Hiç agresifleşmeye, ağzı bozmaya gerek yoktur. Öyle bir beddua edin ki başına gelen her musibette sizi hatırlasın.
Hayatını sökeyim denilesi sevgilı. Bi dakika ya ne sevgilisi?
Boynuzlandığınızın itirafıdır. Düşmanımın dahi başına gelmesini istemeyeceğim olay.
bunu söylemen şekline ve zamanına göre değerlendirilecek sevgilidir.hepimiz medeni insanlarız* doğru yapılan her harekete eyvallah.
yüksek orospudur.
Ben orospuyum vur beni demesi daha açıklayıcı olabilirdi.evet.
ben senden hoşlanmıyorum beni sik diyen bir orospudur.