bugün

- ayak serçe parmağının bir yere çarpması!
-bankaya gittiğinizde hem de çok önemli bir işlem yapmak istediğiniz anda tam da sıra size gelmişken , sistemin olmadığının söylenmesi,
-çok iyi çalıştığınız bir sınavdan iyi bir sonuç beklerken üstelik, kötü bir sonuç almanız,
-anlatmak istediğiniz şeyin karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılması, tekrarladığınız halde hala anlayamamış olması.. vs vs.
üç kuruşluk adamlar tarafından aşağılanmak.
canının sıkılmasıdır.
Kahvem ve sigaram bittiği an.
birini beklerken geçen her dakika. özellikle haber verildiği halde geç kalan insanlar.. kalmayın..
sıcak yataktan mesanenin dolmasyla kalkmak orunda kalmak.
Hafif hoşa giden kızın ilginizi çekmek için saçma sapan hareketler yapması. O saçmalarken bir tane yumruk atıp kendine getirmek istemek ama yapamamak.
sobanın sönmesi. (espri yaptım eksilemeyin)
bugünün de dünün aynı olması dediğim hede.
5 kuruş param olmadan ali Ağaoğlu'nun son videosunu izlemem. baya bir düşünüyorum bunun sebebini. utanıyorum.
yürürken mahalle maçı yapan çocuklar. bu soğutmuyor tabii, ama ilerde aynı yaşlarda birinin kağıt toplaması çok koyuyor be sözlük.
Babamın, yanağımı türükürüklü tükürüklü ısırması. Saat daha sekiz olmadı ve bunu yaptı adam.
Müzik dinlerken uyuyakalmak.Ve o kulaklığın boyna dolanması.
sevgiliyi sıçarken görmek.

umutların tükenmesi, decâdente girilmesi.
insanların unutkanlıkları,
yalnızca istedikleri zaman dönüp bakmaları.
Nesnellikleri, nesneleştirmeleri...
Zamanın ruhunu taşımaları. En ama en çok da, kondurmayacağınız insanda bunu fark ettiğiniz an!

Bitmeleri.
Rüyanızda tam sevişicekken uyanmanız.
Her yahudi gördüğünde sabun şakası yapan insan tanidigin an.
güzel bir rüyadayken bu hayata uyanmak.
COK DEGER VERDIGINIZ KISILERIN GOZUNUZUN ONUNDE GUNDEN GUNE SAHSIYET EROZYONUNA UGRAMASIDIR.
annenin sizinle düşmanıymışsınız gibi konuştuğu an.
kusarken kusmuğun genize kaçması ve burundan gelmesi. kustuğun yiyeceğe göre hayattan soğuma oranları farklıdır.
vizelere çalışmak.
yarının pazartesi olduğunu hatırlamak. *
bugün yapılması gereken işlerin yarına kalması.

(bkz: salı sendromu)
yorucu bir mesai gününde mola saatini iple çekip ardından cepte kalan son bozuklarla makineden kıytırık bir (bkz: espresso) alıp tam az buçuk keyif yapacakken yanlışlıkla (bkz: latte) butonuna bastığını farkettiğin an.
güncel Önemli Başlıklar