bugün

Şu sözlüğe geleli 3-4 ay oldu sanırım. Daha öncesinde okuyucu idim. Bi gece yine okurkene "lan dedim du bakıyım acaba üye kabul ediyolar mı?" tıkladım "üye ol" sekmesine. Nasıl mutluyum nasıl anlatamam. Sanki karnemin hepsi 5 annemlerde bana bisiklet almış gibin sevindim o an. Bende artık başka insanlarla bişeyler paylaşıcaktım, benimde artık umut sarıkayanın dediği gibi " söyliyeceklerim var" idi. Girdim sözlüğe bi gazla. yapıştırdım 10 entry oldum yazar. Günler yeni alınan bisiklete binilen ilk günler gibi çok neşeli geçti. Gel zaman git zaman saçma salak başlıklar gözüme batmaya başladı. Mesela şuan gözüme ilk çarpan " converse giyen erkek". Lan! Bu ne olm? içimden direk (bkz: sanane yarraam) didim. Daha sinirim tam geçmemiştiki " Dincilerin sevdiği hayvanlar" gibisinden bi başlık gene (bkz: sanane yarraam) gibisinden bi iç ses yankılanır gibi oldu. Ama bu yankılanma durumu müslüman olduğumdan dolayı değil belli bi inanca sahip insanların inançlarıyla dalga geçilmesi ile ilgiliydi.
Şuan yazdığım entry e benzer entrylerde gördüm. Sonu "benden bu kadar kalın sağlıcakla" diye biten. Niye böle diyolar diye düşünürdüm adamlar haklılarmış amk. (bkz: Müslümanların 24 saati) lan olm sanane lan!!! Sen kimsin lan??
(bkz: xxxla külot giyen kız) Ya sanane!! O kızın götünün yarı çapından sanane olm!! elalemin derdi seni mi gerdi? Bitmiyor amk bitmiyor sikindirik başlıklar.. Ateistlerinin bla blası türbanlının dırınınım yahudinin ebesi tekrar ateistlerin bla blası.. aha bak şimdi çarptı gözüme sol kanattan yaldır yaldır geliyo (bkz: dincilerin 24 saati) diye... Hani sazan avcısı falan diyolar şu sözlük ortamına girdiğimden beri sazan kim avıcısı ne mk diye merak etmekten ebem sikildi. Böyle çapsız başlıklar açıp sora oraya kim yazcak diye pc başında bekleyen andavallar mı sazan avcısı oluyo? yoksa böyle başlıkları ciddiye alıp bişeyler yazanlar mı? (bkz: ben) anlamıyorum lan. gerizekalı diyin ne biliyim o engin zekanızla bana şimdiye kadar hiç kullanılmamış sıfatlar koyun ama anlamıyorum olm! Yani sağa sola saldıran bi başlık açıp kim yazcak diye beklemek mi marifet? Yada ona ayar vermek mi? anlamıyorum amk.

edit: Başlıkta ikileme var düzeltemiyorum. düzelt didim yok dedi sözlük böle iyiymiş.
(bkz: hayat ne garip mahsun kırmızıgül falan)