bugün

Huylu huyundan vazgeçmezdir.
Merhaba. Beni tanımlamışlar başlıkta.
Arsızlık ve karaktersizliktir.
boş zamanlarımdaki en büyük hobimdir.
bazen tat verir insana .
Acıyı sevmek te oluyormuş demek ki.
Bir sabah kahvaltıda kendime yumurta pisireyim dedim. Tavayı ocağı koydum. ilk yumurtayı tavanın kenarına vurdum, dokecegim sırada yumurtanın dörtte üçü ocağa döküldü. Neyse dedim iki yumurta daha kırdım, pisirdim. Tavayı alıp mutfaktan odaya giderken u dönüşü yaptığım sırada tavadaki yumurtanın yarısı kayıp yere döküldü. Ne oluyo lan tepkisine sonra, sofraya oturdum. işe geç kalma korkusu ile hızla yumurtadan ilk lokma alınırken sıcak olmasından dolayı ağzımı yaktım. Acil çözüm ararken aniden üstüne sıcak çay içtim. Hassastır tepkileri geçtikten sonra farkettim ki yumurtaya tuz koymamisim.
Şu an ben yapıyorum bunu. 17 yaşında onunla tanışmak için peşinde koşmam bir hataydı. 21 bitmeden evlenmem de hataydı. Boşanmak ayrı bir hata iken şimdi 29 bitmiş 30 oldu olacak yaşıma rağmen çocuk gibi yeniden başkasına aşık olmam ise daha büyük bir hataydı.
aferin bana lan hata yapmak üstüne master yapıyorum. Daha kötüsü hep aynı hatayı yapıyorum amına koyim.
Troll başlıklara yine az da olsa dayanabiliyorum. Ama şu imla hatası olan başlıkları görünce midem kalkıyor arkadaşlar. Yapmayın.
Hatamı düzelteyim derken elime yüzüme bulaştırdığım durum.