bugün

bir bahane.
hasta insan ifadesi.
Yaş yerde oturmuşam, sıça bilmirem.
aga çok kötü hastayım,
her yerim ağrıyor. dökülüyor sanki etlerim, kazağı çıkarırken üstümden, sırtıma temas edip sürtüyor ya o an acıyor resmen sırtım.
yatıyorum şu an fakat yattığım tarafım daha çok ağrıyor.
başımı sallayınca beynim sanki sağa sola çarpıyor.
migren hastalığı var bende ama başım migren ağrısı gibi değil bi farklı ağrıyor.
boğazlarım da hafif bi acı var yutkunurken.
hafif atesim de var.
yemek yedim ama gram tad almadim, saman gibi geldi et döner. (bi fast food da motorlu kuryelik yapıyorum okuldan sonra)
burnum dolu ama akmıyor.
kulaklarim hafif tıkalı gibi sanki.
gözlerim yanıyor.
acı çekiyorum gençler, bütün sikayetler bugün başladı.
üstelik çok yalnızim çorba yapacak olan insan bile yok.

edit: kafamin içi su dolu beynim yüzüyor sanki.
elimde parmaklarım da güç kuvvet yok, islak bezi sık deseniz yapamam. dağ gibi adam yıkılmış derler ya o hesap taşı sıksam suyunu çıkacak kuvvete sahibim normal şartlarda.
Söyleye söyleye yapmaya çalıştığım. inandıracam kendimi az kaldı.
(bkz: ölüyorum)
Şu dönemde olmayan kaldı mı diyip kendimi de dahil ettiğim yakarış nidası. Hastayım dostlarım hastayım hasta.. *
bu dönemde söylendiğinde "corona oldum" olarak algılanandır. sadece biraz üşüttüm. her hastalığı da corona sanmayın ya.
günümüzde corona oldum diye anlanan söz.
görsel
günümüzde söylendiğinde "corona oldum" olarak algılanandır. oysa her hastalık corona değil.
corona diye bir hastalık bilinmiyorken direkt "nezle grip oldum" olarak algılanırdı, şimdi corona oldum olarak algılanıyor.
oysa dünyanın binbir çeşit hastalığı hali derdi var.
(img:#2281037)
merhaba ben sürekli hastalanan adam.
bazılarınız inanmıyor aq.
hıstıyım diyirim.
benimle de ilgilenin.
şIfası olmayan hastalıklar değil. Ilaçlarını düzgün al, beslenmene ve kendine dikkat edersen atlatırsın.

Rabbim dermansız dert vermesin.
Geçmiş olsun.
Çok geçmiş olsun. ilaçlarını ihmal etme, içlik giymeden sakın dışarıya adım atma. Çeşitli bitkisel takviyelerle ve sağlıklı beslenmeyle de bağışıklığını korumaya özen gösterirsen, bu hastalığın üstesinden gelirsin. bak nasıl motive ediyoruz seni. Çünkü moral önemli..
(img:#2281043)
barış nen var demediniz.