bugün

aman allahım!
maalesef daha şincik haberim oldu burada olduğundan..
zira, bir itü sözlük fenomenidir kendileri!

(bkz: gökte ararken yerde bulduğum)
(bkz: varlığım varlığına armağan olsun)
"vay hacım, sen.. ama sen.. bak sen.." dedirten başlık aman pardon işte yazar. aman benim de kafamı karıştırdı. görünce heyecanlandım birden, elim ayağma dolandı. itü'nün kıymetini bilemediği. *
ordulu olduğunu tahmin ettiğim yazar.
topraamdır.orduludur.bırak orduyu bide ünyeli dir.ayıp ama bu kadar toprak çıkılmazki.paylaşılacak çok sey vardır.
on numara tesbitler yapan 4.nesil yazar. geçde olsa hoşgelmiş.* *
copy paste yaptığını düşündüğüm ama pastelerinin manadar olduğu yazar.
fidangörden kopan , rumuzunu fikri sönmez cavu$'tan esinlendigini düsündüğüm,sözlük yazarı.
itusozluk'te halihazırda yazmakta olan "hepinizin agzina kirmizi biber surerim" nickli yazarın bir tür alter-ego'sudur. feyk nikidir yani. kendi adına kampanyalar açacak kadar paslaşmıştır bu feyk nikle. kaçınılmaz biçimde uçurulduktan sonra asıl nickiyle (hepinizin ağzına...) feyk nikine ağıtlar yakmasına çok gülmüştüm. aklıma gemişken yazayım dedim. malum, kendisi dün itü admini wondrous için bazı iddialarda bulunmuş. bu iddialar umrumda bile değil ancak yaptığı tüm o sahtekarlıkların ortaya çıkmayacağını düşünecek kadar saf olabilmesine şaşırdım doğrusu. gerçek hayatta ne kadar anti-sosyal ise sanal alemde tam aksine, bir o kadar fırlama bir arkadaşımız bu "hasan-kırmızı" ikilisi. saygılarımla.
samsun'un yeni valisidir kanımca. *
(bkz: ilkadim)
(bkz: canik)
(bkz: atakum)
sözlük açacak kadar karı kız düşkünü wondrous'un ve itü sözlük'ün reklamını yapmak için uludağ sözlükte hesap açmış kişi. lakin ekşi sözlükten entry çalması sonunu hazırlamıştır. iyi uçuşlar.

(bkz: #2958555) http://www.imageturk.com/...24ac4897d7659b69587bs.jpg
ekşi sözlük'ten çalınan entry için: http://sozluk.sourtimes.o...tu+sozluk%2F%40summer+son

ek: (bkz: uludag sozluk le ilgili sik sorulan sorular/#1291467)
diğer sözlüklerden entryleri (ç)almayan, bedeli mukabili kiralayan yazardır. imagetürk şahidimdir. bir çavuşum hasanım kolay mı yetişiyor, hemencecik uçurulsun mu yani? hem bundan kim ne kazanacak. hasanım çavuşum haksız yere çaylak yapılmıştır, ki bunun hesabı da sorulacak.

(şimdi bu çaylaklıktan çıkınca ocaliptus ile bize sardırmazsa iyi. eşhedü en la...)
çekemeyenlerin şikayet ettiği gül gibi yazar. kıskananlar çatlasın. pisler.
papatya kokulu yazar.

entrylerine yönelik ispiyonlar kırılsın. boyları posları devrilesi gammazlar sucuklu yumurta + tarla domatesine hasret kalsınlar. şişko kafalılar.
sözlükteki küçük hüsamettin'lerin hedefi olmuş masum köylü. kadıköy vapur iskelesine heykelinin dikilmesi için yarın sabah namazını müteakip belediyeye gidiyorum.

ya ya ya şa şa şa hasan paşa çok yaşa.