bugün

Avusturyalı post-black yapan güzel bir grup.2 albümü bulunmakta şuan.

Harakiri for the Sky-2012
Aokigahara-2014
Black metalin alabileceği en güzel biçimini icra eden grup. Post rock türünün akustik pasajları ile dingin ezgilerini, black metalin karanlık, sert melankolisi ile birleştirerek ortaya mükemmel derecede bir harman çıkarmışlar. Dinleyenlerin çoğu vokalden yakınmakta ama ben beğendim, oldukça karakteristik ve özgün buldum. Benzer bir grup için (bkz: Anomalie)

https://youtu.be/dZa6AzFg084
Özellikle son albümleri arson ile post-rock tınılarını ağırlıklı olarak kullanan Avusturya çıkışlı post-black metal grubu.
2011 yılında kurulmuş olan Avusturya çıkışlı post-black metal grubu. Grup üyelerinden J.J. Vokal icra ederken, m.s'i tüm enstrümanlarda dinliyoruz. Yeni ve beşinci albümleri Mære geçtiğimiz günlerde çıkışını yaptı Albüm içeriğine dair bağlantı :

Şarkı sözleri depresyon ve intihar üzerine. Müzikal anlamda tam bir black metalden ziyade, post rock/ shoegaze denebilir. Bu bakımdan ilk defa black metal dinleyeceklerin türe yakınlaşması için ideal olacaktır. Önceki albümleri Arson'a göre daha melodik, keman çıkarılmış ve orta tempolu rifler eşlik ediyor.