bugün

koca aramaya gelmiştir.

edit: çünkü bayan yazardır, bayanlar koca arar, kadınlar aramaz bu kadar basittir.
valla bi bayan yazar olarak kesinlikle koca aramak için giden bir erkek fatma olduğum için gidiyorum. çok sert şutlarım oluyor. sol açıkta bir orta yapayım derken kimilerinin hayalarına sağlam değdi top. o kadar özür diledim lakin yara işte neyse. ama tebrik ettiğim bayan yazarlar da olmadı değil işi iyi biliyorlar 4. partnerini pardon kocasını sahada temin etmiş. neyseki ben de buldum aradığımı artık halı sahaya falan gitmeyeceğim yeminle bak.

tanım : birden fazla arkadaşı sözlük yazarı olan ve ardından beraber içmeye gidecek yazardır.
çok şey isteyen yazardır. otursun evinde hanım hanımcık entryler girsindir. onu yazar yaptıklarına şükretsindir. halı sahadan falan ne anlamaktadır ki o? halısahanın sadece erkekler için olduğunu bilmemekte midir? başka amaçları vardır belli ki, hadi kızım hadi, başka kapıyadır. *
çok iyi etmiş yazardır.
eğer uuuser zirvesi ise önce bakire olup olmadığı sorulacaktır,
sonra gece 24 ten sonra sözlükte dolanıp dolanmadığı,
ve mini etek altına don giyip giymediği.
bu mülakatın akabinde takıma alınacak ya da alınmayacaktır muhtemelen.*
maç başlamadan evvel halıyı elektrikli süpürgeyle şöyle bir güzel temizlemek için gelmiş olabilir.*
kimse yazmamış ben yazayım..

(bkz: travesti) *

edit: zirveye katılan gerçek bayan yazarları tenzih ederim. teşbihte hata olmaz derler. derler de kim inaır buna. kadir inanır. Allah'ım sana geli... asskdsadasd
takdir edilesi bayan yazardır, halı saha zirvesine katılmak, illaki sahada top koşturmak anlamına gelmez sadece, kaldı ki, kendine güvenen bir bayansa bunu da yapabilir, pekala erkekler gibi top oynayabilir, ayrıca, halı saha zirvesi de diğer zirvelerden farksız bir zirvedir, tek farkı arada bir spor aktivitesinin olmasıdır, yoksa yine bir mekanda oturulup, gayet hoş muhabbetler edilmektedir her zirvede olduğu gibi, 'halı saha zirvesine katılan bayan yazar' diyerek ne yapılmaya çalışılmıştır anlayamadım, fahişe midir? salak mıdır? kötü niyetli midir?

bazı insan beyinleri sırf apış arasına bağımlı çalıştığı için, her boka bir kulp takmaktadırlar,
28 aralik uludag sozluk itusozluk hali saha zirvesi nde sadece 2 bayan arkadaşımız vardı ama ikisinin de başına bir iş gelmedi allaha şükür, merak edilecek bir şey yok yani ! , hatta maçtan sonra gidip bir yerde yemek yerken tatlı bir sohbete koyulduk
( her zirvede olduğu gibi ) ve onlara saldıran, asılan, laf atan, pandik atan da olmadı !

tabii sadece bilgisayar başında pinekleyip, hatta yemeğini bile bilgisayar başında, klavyesine döke saça yiyen, artık çığırından çıkmış bir asosyalliğe sahip, acınası insanlar bunu idrak edemezler.

onların mantığına göre, halı saha zirvesine giden bayanlar erkek fatmadır,

peki bu mantıktan yola çıkacak olursak, halı saha zirvesine gitmeyen erkekler de avrat osman mıdır?
* *
burda yazmaya değecek kadar önemli bir eylemde bulunmamış kadın ve yazardır.
maçı daha bir zevkle oynamamaı sağlayan bayan yazarlardır.
"at bakalım annenin kıllı göğsüne" diyerek top istediyse tadından yenmeyen yazardır.