bugün

görsel
mesela yani
Torunlarimin en sevdigi oyundur.
büyük bir merakla bekliyoruz azizim.

çıksa da oynasak.

saygılar sunuyorum azizim...
2017'de çıkacak biraz sinerji..
gabe newell şu an çıksa, "gençler ön sipariş açıyoruz destek verin" dese, kendisi için 3 haftada 1 milyar dolar para toplayacağı oyundur.

birçok entrikaya rağmen, sağlam kaynaklar half-life'ın 1998 de piyasaya çıkmasından tam 20 yıl sonra, yani 2018 de piyasayı darma duman edeceğini söylüyor. Diğer büyük bir dedikodu ise, virtual reality desteği ile geleceği.

2 yıl sonra gelen edit: half-life 3 gibi ağır beklentiye sahip bir isim ile gelmesede beklediğim gibi vr destekli geldi. keşke iddia oynasaydım.
cem uzana hapis şoku gibidir. evet.
Cs go gibi ayrıca online modu olursa fena olur.

Ama eski half life crossfire tadını veremez.half life cs gibi değil , grafik yükseldikçe zevki düşüyor.

Cs tam tersi.
Sol frame e düşüreceğim yine ama neyse.

Bugüne kadar hatırlarsınız oyunun içinde bilmem ne hl3 lü dosyalar falan çıkmıştı. Ya da kimsenin anlam veremediği dota içindeki hl3 dosyaları falan, bizde acaba lan falan yapmıştık. işte onların hepsi Valve içinde çalışan, dilimi hiç esirgemeyeceğim, orospu çocuğu bir valve çalışanı tarafından sırf eğlenmek için yapılıyormuş. Ya amına kodumun çocuğu bunca insanın duyguları ile oynamak bu kadar kolay mı lan gavat. Öyle eğlenmek için yapıyormuşmuş amk. Sikeceğim dalağını falan komple şerefsizin. Sikik pezevenk ben her gün şu sektörün çöküşüne şahit oluyorum, her geçen gün amına koduğum multiplayer oyunları domine ediyor, oyunlar bir sanat eseri olmaktan çıkıp gayet "oyun işte ya eğleniyoz" kafasına gelmeye başlamış, sen herkesin beklediği şaheser üzerinde dalga geçiyorsun. Bunun gibileri asmak lazım.

Oyuna dünyanın büyük çoğunluğu gibi "eğlence şeyi işte bir kaç saat takılıp çıkıyoz çok şey etmiyoz" diye bakıyorsanız sizin için mükemmel haberlerim var. Sektörden AAA olarak size uymayan senede bir tane falan oyun çıkıyor, geri kalan sektör full size çalışıyor. Senaryo yok, her tarafı tutorial, kimisi ufacık haritada saatlerce amaçsızca dön dolaş aynı şeyi yap üzerine gidiyor.
gabe newell' in de valve' den ayrılmasından sonra asla yapılmayacağı düşünülen başyapıtın devam oyunu. multiplayerler ortalığı kasıp kavururken; valve de bu kervanda cs go ile yoluna devam ederken; bizim gibi sınırlı sayıda kalan dinazor fanlar için bu oyunu yapmazlar. boşuna beklemenin anlamı yok. o artık kalbimizde yaşayacak.rip.
gabe'in açıklamasına göre 2019 yılında çıkacak olan oyundur.
Taş ve sopalarla çıkacak olan oyundur.
En Son oyun çıktığında şimdiki liseliler tay tay duruyordu amk bağlantıyı kuramayacakkar.
aga çık artık be..
Vr teknolojisinin gelişimi bekleniyor.

Biraz uzun sürebilir. Ama çağ açacak bir oyun olacağı kesin.
çıksa da bu saatten sonra benim oynamayacağım oyundur.

kaç sene oldu lan vicdansızlar.

hmmph hmmph trip trip.
Sanırım hedef 2023.
Bugün itibariyle valve california stüdyolarında yapım çalışmalarına başlandı haberini duymayı çok istediğimiz ancak daha birkaç yıl duymamızın zor olduğuni tahmin ettiğimiz çiledir.
Evlendim boşandım hala çıkmadı.
valve şirketi tarafından geliştirilen half life serisinin asla çıkmayacak olan oyunudur.
(bkz: half life)
(bkz: half life 2)
(bkz: valve)
sol frame'de görünce heyecanlanacaksınız ama çıkmadı,valve denen şımarık şirket yıllardır bu oyunun söylentileriyle bizi bekletmektedir amınakodugum valvesi.
bazı yazarların half life'nin bittiğini düşünerek "ne gerek var " gibi yanlış düşüncelere düşüncelere sahip olduğunu gösteren oyun.

efendim yanılıyorsunuz, hafızanızı biraz zorladığınızda serinin son oyunu olan half life 2 episode two'da oyunun askıda kaldığını hatırlayacaksınızdır.

görsel

ancak, valve şirketi halihazırda steam gibi bir sistem üzerinden her geçen gün servetine servet katmakta. bu nedenle yeni bir oyun ile vakit kaybetmek istemiyor olabilirler. ayrıca half life 3 o kadar efsane haline geldi ki, milyonların beklentisini karşılayamama riskini de göz önünde bulundurabilirler.
yakında trailerı gelsin artık.
daha çok beklersiniz. zaten video oyun tarihinin gördüğü en tırt senaryoya sahip seriydi. çıkmasa da olur.

zito!
cross fire haritası da olmalıdır.
Sadece half life sevdiğim için değil lokomotif olarak peşinde diğer oyunları da çektiği için gelsin artık. Oyun oynayamasak da vakit bulamasak da merak ediyoruz.
2082de çıkması beklenen oyun. Valve onu da erteler 2090 da oynanabilir duruma gelir.