bugün

kendileri sınavı elini kolunu sallaya sallaya geçeceğinden yardıma gerek duymadığım yazardır. lakin gerek olursa yine buralardayım.
benimle birlikte deveye girip deveye dair bir tek kemik* bırakmama ortak olan yazardır.
ayrıca şöyle demiştir; "kızlar bilardo oynamasın domalmak gerekiyor, olmaz"
içi fesat adamdır.
yerim ben onu yazarıdır. bir insan bu kadar bitane olmasındır. 56 kiloyu tek eliyle kaldırabildiği test edilip onaylanmıştır. seviyorum lan ben bu adamıdır.
zirve de tanışma imkanı bulduğum yazar arkadaşım. nickini aklımda tutabildiğim yegane insan. sözlükte gözüme ilişen entryleri ile zirveden önce de dikkatimi çekebilmiş sözlük yazarı. her zirveye gelsin, gelmezse ahımı alır * iyi bak kendine dostum.
oğlak burcu yazarıdır. kendisine selam ederim. *
batak oynamayı seven yazar. ehe.
candır.
bir insan nasıl bu kadar iyi olur diye düşünmeme sebep olan insandır.
severim, sayarım.
iki zirvedir görüp adını yeni öğrenebildiğim yazar. melabalar.
saat 22.00 da bayık gözlerle eğlenceye son vermek istemesiyle şaşırtan aynı zamanda sevimlilik ötesi yazardır.
hakkımda " şeydir " diyen yazar ?.. neydir ?

kıvırcık iyi bir yazardır..
zirvelerin demirbaşı. zirve var dediler geldik adamı *
zirveye onunla birlikte gitmedim diye bana kafa atacak insan. *
kendisini merak ettiğim yazar. izmir/buca ile bir bağı olduğunu düşünüyorum.
Çook alem bir kardeşimdir. Garanti bankasının önünde gördüğümde, bonus saçlarını tek tek, tane tane öpesim gelmiştir.
temiz kalpli, güzel insan. kendisini ilk tanıştığımız günde tutmuştum. sonrasında ki görüşmelerimizde de ne kaliteli adam yahu dedirtmiştir bana. içi dışı bir ender insanlardan. zirveleri ekme demiyorum sana çünkü ihtimal vermiyorum zaten *
ne kadar can olduğunu bir kez daha anladığım dostum.
adamımdır dediğim yazardır.. seviyorum seni dostum.
saçları ve yanakları ile kızların sempatisini sürekli üzerinde tutabilen bir tarzı var. bu tarzdan ve tavırdan kopma yazar insanı.
canım yol arkadaşım. kendisi yer yer ikizler olduğum için beni dışlasa da bir takım bağyanlar sayesinde değerimi anlamıştır diye düşünüyorum. diğer zirvelerde de görüşürüz umarım.
o ne güzel sactır ya.
saçları ve kendisi hep aynı kalacak bir adet yazardır. erken gidip ortamın sevimliliğinden çaldı.
telefonda ulaşmak istediği birileri vardı, geçte olsa ulaştı fakat zaman ve mekan her zaman değişken olarak alındığından mekandan kaçmak zorunda kaldı. bir daha ki zirvelerde muhabbet etmeyi isteyebilir. buna neredeyse eminim.
sonunda hukuktan kız düşürebilmiş yazardır.
hadi yine iyisin çakal.
ayrıca masayı da kızın üzerine düşürmeseydin iyiydi.
izmirli olduğu için ve haki* giydiği için sevdiğim yazar, nick altıma da girmiş pek sevdim.
adamdır. kızdırınca 'lan bir daha konuşmazsa napıcam' derim hep.
bugün de bir an kendisine hayvani sinirlenip herkesin içinde kıyafetime rağmen tekme, sille, yumruk demedim daldım. sonra da abarttığımı farkedip sakinleştim özür dilemem gerekirdi dilemedim, hatta o diledi.
neyse işte, genelde kaybetme korkusu işin içine girince hoş şeyler olmaz biliyorum ama malesef seni kaybetmekten korkuyorum hakigiyen karşim.

(bkz: ağlattın ulan osman)
(bkz: ağlamıyorum gözüme tüp kaçtı)