bugün

bir aylık kafa izni almış bulunmaktadır. hadi görüşürüz.
kafası şişirilmemiş, kıvırcığımsı saçlarından genleri sorumlu yazardır.

aaa kendime nickaltı girdim.
izmirde zirve düzenleyen metalurji yazarıymış. Ünlü ikizi için tıklayınız. Ozan tunca yı tanıyan yazar vallaha şaşırttın gardaş. Beklemiyordum bunu. http://www.sanatlog.com/s...tlog-ozan-tunca-roportaji
princeton üniversitesinde öğrenci evi taşıma üzerine yüksek lisans yapmış adam.
Oo izmirli miymiş. Zwht Kendisine teşekkürü borç bilirim tercih sonucum konusunda. Pp daki kendisiyse çok komik bir tip o ne öyle ehöhe * sempatik birine benziyor. Haki nin asker yeşiline çok yakın olduğunu biliyordur umarım.
man in haki'dir.
sözlükte kız mı var la? nidalarıyla sevdiğimdir.
bir adet mfö sarkisi.
koltuk takıntılı adam.
yaz aylarinda ders derdi ile ugrasmak zorunda kalan dost yazar.
oğlakmış ....
napiyo diye dusundugum yazarim kesin yine batak oynuyodur.
batak oynamak isteyen yazar. izmirde bir batak zirvesi yapmayı düşünmekte.
şöyle (bkz: #16053403) bir şey demiş, iyi bok yemiş yazardır.
vermedim şukunu ergen.*
pek sohbet etme şansı bulamasam da okuduğu bölümü söyleyebildiğim adam oldu zirvede. çok memnun olduğum yazardır. haki der haakidir efenim.
9.6.12 tarihli zirveyi de esgeçmemiş, kaliteli yazardır. Çok sevdiğim bir adam bu. Çok uzaklarda olsak bile hal hatır sormayı eksik etmeyelim.
adamdır. kızdırınca 'lan bir daha konuşmazsa napıcam' derim hep.
bugün de bir an kendisine hayvani sinirlenip herkesin içinde kıyafetime rağmen tekme, sille, yumruk demedim daldım. sonra da abarttığımı farkedip sakinleştim özür dilemem gerekirdi dilemedim, hatta o diledi.
neyse işte, genelde kaybetme korkusu işin içine girince hoş şeyler olmaz biliyorum ama malesef seni kaybetmekten korkuyorum hakigiyen karşim.

(bkz: ağlattın ulan osman)
(bkz: ağlamıyorum gözüme tüp kaçtı)
izmirli olduğu için ve haki* giydiği için sevdiğim yazar, nick altıma da girmiş pek sevdim.
sonunda hukuktan kız düşürebilmiş yazardır.
hadi yine iyisin çakal.
ayrıca masayı da kızın üzerine düşürmeseydin iyiydi.
telefonda ulaşmak istediği birileri vardı, geçte olsa ulaştı fakat zaman ve mekan her zaman değişken olarak alındığından mekandan kaçmak zorunda kaldı. bir daha ki zirvelerde muhabbet etmeyi isteyebilir. buna neredeyse eminim.
saçları ve kendisi hep aynı kalacak bir adet yazardır. erken gidip ortamın sevimliliğinden çaldı.
o ne güzel sactır ya.
canım yol arkadaşım. kendisi yer yer ikizler olduğum için beni dışlasa da bir takım bağyanlar sayesinde değerimi anlamıştır diye düşünüyorum. diğer zirvelerde de görüşürüz umarım.
saçları ve yanakları ile kızların sempatisini sürekli üzerinde tutabilen bir tarzı var. bu tarzdan ve tavırdan kopma yazar insanı.
adamımdır dediğim yazardır.. seviyorum seni dostum.