bugün

tbmm nin 1/550 sini hiç sebep yokken işgal eden eski futbolcu.
her konuşması oy kaybettireceğinden, konuşmasını desteklediğim kişi. seviyoruz seni.
şu anda milletvekili ama futbolu birtürlü bırakamayan kişi.
1 eylül 1971 sakarya doğumlu , eski forvet yeni milletvekili.
Keske hic milletin vekili olmasaydi dedigim futbolcu adam. hakikaten futbolculuguyla, bir fenerbahceli olarak harbi adam diye niteledigim yegane adamlardan biriydi, ancak simdi 11 bin tl karsiligi hic bir sey yapmayanda bir insan.

Yaziklar olsun böylelerine, takimi mühim degil. önce adamlik.
Eskiden çok sevdiğim, çok saygı duydugum ama suan hic sevmediğim kişi.
Milletvekili ama kendisini spor yorumcusu olarak daha cok goruyoruz, gereksiz yorumlarına son vermesi lazım. Her Atatürk'çüyü ergenokuncu yaptılar mk.
'bey efendinin'gizli forveti şaban (o kadar gizli kimse göremiyor mecliste).
ligtvvekili.
Allahtan korkmaz kuldan utanmaz şahıs.
parası için vekilliğe ihtiyacı olmayan, Türkiyemizin gururu kral futbolcu.
eski futbolcu, futbol yorumcusu ve meclisin devamsız milletvekillerinden. meclisteki milletvekilliğinin yanında ek iş olarak spor yorumculuğu yapmaktadır. insanlar buna neden şaşırıyor anlamıyorum. aldığın parayla geçinemiyorsan ek iş yaparsın. limon satarsın, taksicilik yaparsın yok bunlar olmadı televizyonda futbol yorumculuğu yaparsın. bu günkü okuduğum habere göre zaten bu işi yapmasında meclis açısından herhangi bir sakınca yokmuş.
abartısız dünyanın gördüğü en iyi golcülerden biriydi. niye bilmiyorum ama çok seviyorum ulan bu adamı. siyasi tercihleri, spor yorumculuğu, bana ters gelen inançları hiçbiri umurumda değil. benim gönlümde galatasaraylı hakan şükür olarak yer edindi öylede kalacak.
Bugünkü Maç Yorumunda Fenerbahçenin iyi Oyunundan Çok Gençlerbirliginin Kötü Oldugunu Savunan Sığ kişilik.
türkiyenin gençliginin gelecegi konuşuldugu mecliste, 4+4+4 sistemini tartışması gerekirken,meclisten lig tv ye canlı baglanıp maç yorumlayan adam. meclis fotograflarında görünen karelere göre. bütün vekiller maddeyi tartışırken, hakan bey bir köşede sivasspor- galatasaray maçını izliyor.allahınızı severseniz bu ne şimdi. kimse bu olaya dur diyemiyecekmi. gözümüz bukadarmı karardı.
hayat işte amnkoyum. sen çalış 12 saat.
fatih altaylının bugün hakkında bir yazı yazdıgı adam. meclisten lig tv'ye canlı baglanıp yorum yapmıştır. birde meclisten iki gün mazeret izni almış, bu mazeret izinlerinde lig tv de programda oldugu saplanmıştır. şairin dedigi gibi"hayat"...
spor yorumculuğundan aldığı paraya ihtiyacı olmadığı halde kendine ve partisine laf getirecek işler yapmıştır.
partinin önde gelenleri(arınç,çiçek) de, şükür ü üstü kapalı şekilde eleştirmiştir.
"beyfendi(başbakan) den izin aldım" açıklamasından sonra partideki ağır toplar sessiz sinemaya dönmüştür.
biraz bencil bir adamdır ama adamdır. lig tv'den teklif geldiğinde başbakana danışmış ve olurunu almıştır. daha da kimseye söz söylemek düşmez efenim.
para ile ilgili garip bir tutkusu var. muhtemelen yetiştiriliş tarzından dolayı. para hayatından çıksa -ki zaten tonla parası var artık daha ne yapacak parayı-kendisini gelmiş geçmiş en büyük türk futbolcularından biri olarak hatırlayacağız. ama malesef hala para için yaptığı şebeklikleri konuşuyoruz.
asıl adı hakan bi-şükür olandır.
zerre saygı duymadığım, milletin falan da vekili olmayan ve asla olamayacak olan, bulunduğu yeri birilerinin dizinin dibine çöküp ayaklarının altını öpmesine borçlu olan insandır. milletvekili seçileli bir yıl olacak neredeyse yaptığı tek bir somut eylem yoktur.
futbol sahalarındaki kendini unutturma yeteneğini meclis çatısı altında da yapmaya çalışan ancak sağlam defans oyuncuları sayesinde başaramayan lig tv yorumcusu.
kariyeri konusunda sürekli birilerinden izin alması gereken kişi. torinoya giderkende aynı lig tv ye çıkarkende.
şakirtlerin forveti.
futbolcu ve yorumcu olarak beğendiğim fakat kendisini sevmek için bunların yeterli olmadığı adam. Milletin vekiline yaışmayacak işler yapmakta, gerçi tüm mecliste vekilliğe yakışan kaç adam var diye sorsan bir hadi bilemedin iki elin parmaklarını geçer mi bilmem ama, göstere göstere yapması ve dahi peygamberleri olur verdiği için kimsenin ses etmemesi ayıp.
Hem partisinin hem kendisinin kişiliğini ele veriyor.

`Allah ın on pulunu bekleyedursun on kul
bir kişiye tam dokuz, dokuz kişiye bir pul`
ekstradan yaptığı işten ziyade, yükümlü olduğu görevi yapmadığı için eleştirilmesi gereken milletvekili.