bugün

tek kelimeyle türkiye'nin enbaşarılı dj'idir.
panaroma adlı kasetleri zamanında kapışilmıştır. şarkıların hangi şarkıdan araklandığını bulmak konusunda üzerine yoktur.
lise yillarimda hergun dinledigim sonradan programin saati degisip sabah saatine alinmasiyla dinlemeyi biraktigim radyo programcisi.iyi espiriler yapar ve cool bir havasi vardir .hergun dinletipte sikinilmayacak turden bir showman
hafta içi hergün saat 07:00-10:00 arasında radyo d de program yapan super dj *
önce akşamları şalala yı yapardı , sonra sabaha taşıdı programı. türkiyenin en iyi djlerinden.
(bkz: shallala)
(bkz: tutun cekin beni)
bir zamanlar shalala adlı programında "ben hakan gündüz ve allahın cezası meymenetsizler, Türkiye'nin en uçuk insanları sadece bu programı dinler" jeneriğini kullanan başarılı bir radyo programcısı.
eminem - without me şarkısını kendi yorumuyla imam bayıldı olarak coverlayan dj. mükemmeldir. komedidir. helal olsundur..
shalala! geçmişte best fm'de yaptığı radyo programıyla gönülleri çalmış radyocudur. o zamanlar haber öncesi kuşağındaydı ve best fm'in katalizörüydü. şimdi radyo d'de sabah 7-9 arası programına devam ediyor. ayrıca çalıntı eserleri, sözde esinlenmeleri hiç kaçırmaz, yakalar, süper remixler yapar.
çok keyifli, at yarışı seven, hasta galatasaraylı, bir chopper bir de mazda mx5 sahibi ( yani en son böyleydi ), japonsever insan.
çok keyiflidir programlar. an itibari ile allahın cezası meymenetsiz heriflerin hepsi bir tarafa dağılsa da shalala sabah saatleri radyo d'de devam etmektedir.
"fevkaledenin fevkinde" dedinlen şey bu olsa gerek.
sabahlarımın anlamı olan radyo programcısı
rtuk nedeniyle artık mikrofonuyla savaşan adam. süper dj. annesi ve kedisinden bahsetmeyi seven ve bi dönem msn adresini verip dinleyicileriyle konuşmaya başlayan sahane insan.
hem radyocu hem de dj özelliği taşıyan tek radyocu.
süper dj ama sabah saatlerinde ne zaman açsam radyo d'yi hakan gündüz'ü dinlemek için muhakkak reklama denk gelirim. bu benim cenabetliğimden değil, çok fazla reklam almasındadır. parayı götürüyordur. götürsündür zaten hak ediyor.
ayrıca her sabah uğur dündar'ı programına konuk etmektedir.
Mevcudiyetimi içinde sürdürdüğüm ve istikbalimi sınırlarında bulduğum şirin şehrimde (bkz: aksaray), (bkz: yazar burada memleket reklamı yapıyor) 1995 - 1998 yılları arasında efsane olan radyocu. (bkz: hey gidi günler hey) O zamanlar, yaşadığımız şehirde yerel radyolar dışında başka bir radyo yoktu. Sadece bir yerel radyo gece 12'de kapılarını kilitlediği zaman ve bazen de yayın yapacak spiker bulamadığı zaman uydudan - o zamanlar dijital uydu alıcılar da yoktu bildiğin analog uydular vardı- best fm' e bağlanırdı. hakan gündüz ve allah'ın cezası meymenetsiz herifler ile tanışıklığımız o zamanlara dayanır. Severek dinlerdim kendisini hatta sevmek ne kelime bayılırdım. Kimseyi iplemeyen tavrı, rahat konuşmalarıyla, kimi zaman mükemmel tespitleri, kimi zamansa geyiğin dibine vurduğu programlarıyla hafızamda hep güzel bir yeri olan insandır.
hem populer ve hem de düzeyli olmayı başaran nadir dj'lerdendir. her durumdan malzeme ve kendisine vazife çıkarmasını iyi bilir ve bu özelliğini insafsızca kullanır.

son günlerde ağına düşürdüğü;

sanatçı; serdar ortaç,
şarkı; hayat beni neden yoruyossun,
manken; bodrum'da gös-göbek gösteren çıtır mankenlerdir.
stajım sırasında buyuk bir misafirperverlik gösterip canlı yayınına 3 gün konuk eden, üstüne bir de canım ciğerim kankamın dogum gununu kutlayan zihnimde sahane anılarla varlığını sürdüren süper dj.
mikrofonuyla dövüşen adam, komik adam, yaratıcı adam, komşum sayılan adam, adam gibi adam. en iyi radyoculardan biri. ayrıca şahane bir dj.
sabah sabah murat kazanasmazla yaptığı kanka muhabbetleri ve uğur dündar ile yaptığı haber analizleri ile günüme aydınlık ve neşe kazandıran radyo d dj idir kendisi.
her iki sohbette de gayet başarılı akıcı dinlenesi fakat bazı kesimlere fena dokunduran söylemleri mevcuttur. *
mükemmel bir radyo programcısı.
bir zamanlar mikrofonuyla sevişiyordu, rtük ten azarı işitince mikrofonuyla dövüşmeye başladı.
şiddetle tavsiye ediyoruz.
kendini beğenmiş, ukala, megalomanın teki. her sabah uğur dündar'a bağlanarak egosunu parlatan, sık sık kendini tekrar etmesine rağmen yıllardır çok keyif alarak dinlediğim radyo programcısı.

-teoman, nil ve serdar ortaç'tan nefret eder.

-extreme spor tutkunudur.

-burcu diye bir sevgilisi vardır.

-devamlı olarak evliliğe karşı olduğunu, evine girip çıkan birsürü kız olduğundan bahseder.

-kemerburgazda oturur.

-küresel ısınmadan dolayı arabasını iki yıldır yıkatmaz.

-harika kadın sesi taklidi yapar.

-süper jenerik müzikleri ve remiksler yapar.

-tatile çıkamaz.
yeni partneri, murat yeşilbursa yla sabahlara tat katan radyocu kişilik bir ara saçmalasa da şimdi çok eğlenceli.
radyo programcisi, calinti sarki ajani, guzel sesli komik adam. seksenlerin en unlu dj insani.
(bkz: mikrofonuyla sevişen adam)
seneler önce uykusuz kalma pahasına dinlerken gülben ergenin seks kasedi çıktığında gülben ergen taklidi yapmıştı:
"ben ergenim bunları yapabilirim ama siz yapmayın"
80ler... Panorama... Synthpop... New-wave...