bugün

coen kardeşler'in 2009 yılında gösterime girmesi beklenen filmi.
http://imdb.com/title/tt0475290
hala gösterime girmemiş coen kardeşler filmidir.

hatırlatma, yıl 2015.
şu sıralar en çok beklediğim şeydir kendileri. coen kardeşler'in olması yetmezmiş gibi bir de allstar gibi bir oyuncu kadrosu bulunmakta.

hepsini geçtim ralph fiennes gibi müthiş biri var filmde, yeterli bir neden zaten.

imdb'de 19 şubat yazmakta. ne kadar yakın o kadar iyi. uzun zamandır bir filmi bu kadar heyecan ile beklememiştim.

umarım izlemiş bir şekilde tekrar gelirim bu başlığa da öve öve bitiremem filmi.
Bugün world premiere i los angeles da olan film. George clooney, scarlet johansson gibi bir kaç ünlü nün bulunduğu bir produksüyon. Çok beklenti yaratmayın çünkü Muzikal miş. Komik olacağını umduğum film. 5 şubat, 2016 da tüm sinemalarda.
hakkındaki yorumlar pek iyi değil.
yukarıda yazmışım "umarım öve öve bitiremem filmi" diye. haberler pek iyi değil dostlar, şöyle ki;

yani filmin konu aldığı 40-50'ler sinemasına pek hakim değilim. belki ondandır bir türlü bağlamadı film.

yani kötü değil ama böyle bir kadroya göre hayal kırıklığı. çok sevdiğim, koskca ralph fienes fragmandan fazla sahnesi yok mesela.

the hateful eight'ten beridir taktir ediyorum channing tatum'u. böyle devam etmesini salık veririm, zira oek bir iyiydi filmde.

pek olmamış bir filmdir kısaca.
Halil sezai diye okudum.
Kafa gitmiş.

Hala görmediğim film.