bugün

yeni bir can, yeni bir kan.

(bkz: hoş geldiniz)
çaylak olmuş yazar , isim bulmuş yazar ve son olarak 5. nesil yazar. geç olsun güç olmasın hoşgeldiniz.
hoşgelmiş kişidir. buyurup şöyle otursun, ben de yeni geldim zaten. biraz dinleneyim bi çay getireceğim kendilerine.
tedbiri elden bırakmamayı ve ikazlarla canla başla uyarmayı görev bilmiş olandır.
hoşsohbet, hazır cevap komik yazar. *
(bkz: #3810760) alnına okkalı bi öpücük kondurduğum yazar. helal olsun.
şimdi var olmayan bir iletideki var olamasa da yaptığı bir espri nedeniyle bir mesaj attım. bir de iyi geceler diledim. sonra o da bir mesaj attı ve iyi geceler diledi. onun üzerinden iki saat geçmişti, hala ileti yazıyor ve hala iyi geceler dileme derdindeydik. bir de utanmadan nickime talip olmuştu.verir miyim hiç nickimi?
benimle illegal işlere bulaşmaya kalktı. sahte arjantin pezosu karşılığında.
günlerce, gecelerce gül gül öldük. ama sadece gülmedik de.
annemin yazar değil hala çaylak olduğunu göz önünde bulundurursam, bu insan benim bu sözlükte en sevdiğim kişi. zekasına ve esprilerine, dobralığına hayranım.

tanım:benim "kank"ım.* aslında ikiz kardeşimdi öyle karar vermiştik ama büyük olan benim ya çekemedi çocuk.

bu arada haberiniz olsun spidermanle çalışıyor. *
yardırmış yazar. *
(bkz: #4130472)
sözlüğe ilk geldiğimde, sevgilimin nickini bulmaya çalışırken; bi entry'sini görüp "acaba?" diye düşünüp bütün entrylerini okuduğum "bu o lan, valla o!" deyip; tam "buldum işte nickini hehehe." diye mesaj yollayacağım sırada "yine de bi sorim msn'de, elin adamına atlamış olmim" diye düşündüğüm yazar kişisi. zira elin adamıymış sonradan öğrendim. iyiki mesaj atmamışım lan *
hıh buldum sonunda bir isim kişisi. kankların bir tanesi, uyuz insan. bir de işte kendsiyle konuşmayı özlediğimi söylemek istemediğim insan. garip varlık, duygu sömürüsü de yapabilir. aman diyim.
"bir besiktaslinin haykirisi" tadındaki entryleri okunmaya değer yazar.

"çarşı'nın yürüyüşü" adlı belgeseli armağan ediyorum kendisine. içimden geldi.

http://www.ligtv.com.tr/V...oHaber/?r=1&hid=35699
--estagfurullah--
1 Yeni Dua Alındı...

Beşiktaşlı olmasına rağmen şampiyonluğa neredeyse sevinmeyen yazar. O kadar olağan karşıladı ki sanki her yıl, her yıl kupa alıyormuş izlenimi veriyor insanlara..

insanlığa yepyeni bir inanç sistemi hazırlıklarını MEB'den beklediği kitap onayı ile bitirecek olan "zengin, sempatik, komik" ve genç kızların eski sevgilisi yazarı. Önceki hayatında işletmecisi olduğum mekanın müdavimlerindendi, şimdiyse "telefonum bozuldu" deyip de numara isteme zahmetine bile katlanamayan cute girl has orgasm on webcame yazarı. 39kontöre 500vahiy alır almaz bi hal hatır sormasını bekleyerekten, tüm kız arkadaşların selamlarını iletiyorum buradan kendisine.

Hadi öptüm, kib, aeo, bye, sçs, ehedahahaodueeurjahja, hbsi Amin.

(bkz: kraliçe arı)
1 Yeni Dua Alındı...
--tövbee--
şampiyonlar ligi kurasındaki ilk iki takımların eşleşmesine bakıp noluyo lan dememe sebep olmuş yazar. var bu işin içinde bir katakulli bir de liverpool'un grubuna düşerse beşiktaş hacı bizim işi de halletsene diye yanına yanaşacağız artık.
ya müneccim ya yüksek bir yerde oturuyor.

şkjfgkldfjgşlkdfsjg. dursun burda bu entari, ara ara gelip okucam. şflkjdsfşklasjdf.
benim için açıkca "kendisiyle daşşak geçtik accık" demiş. sözlük açısından acı tarafı bir saattir bu enrtysi silinmedi.

(#6761092)
görsel

kendisini direkt hedef alınarak böyle bir ifade kullanılsa, altına "git annenle daşşak geç" bkz.ı vermekte beis görmez sanıyorum. ama ben böyle yapmıyorum, efendiliğimi koruyorum, çocukla çocuk olmuyorum.
(#5660260)*
(bkz: oralcı)