bugün

Uzun kırmızı 2000.
kent switch. camel'in bıraktığı leş kokuyu da bırakmaz üstelik.
Chester mentollü.
Adıyaman tütünü öneriyorum.
hafif derken ağızda bıraktığı tad ise vogue kent iyidir ama tad değil az nikotin vb diyorsan Winston light bşr sarı filtre için baya hafif değerlere sahip.
küba tütünüdür. paketi de kendisi de hafiftir. nargile dumanı gibi bir duman çıkartır. aman efendim ejderha oldum sanmayın. dumandır o duman.
kimse de sigarayı bırakmalısın dememiş enteresan.

(bkz: kamu spotu)
camel black.

yerdeki asfalttan daha hafif.
sigara içmek öldürür falan filan.

ağır sigara içmeyen biriyim, marlboro touch blue, gray, kent d-range serisi öneririm. kent bir lira daha ucuz ama marlboro daha çok kesiyor, günde 5 taneyle 4 günü kurtarıyorum. kent içerken iki günde bir paket bitiyor.

parliament aqua blue biraz daha ağırdır, tat olarak biraz daha acıdır, biraz daha koku bırakır üstünde. ama o da hafif sayılır. hepsinden daha çok keser, günde 4 tane filan içerim ondan da.

ama azaltmak için istiyorsan kentin siyah mavi paketli bir slim çeşidi var. tadı bile gelmiyor sigaranın, içtiğini hissetmezsin. çabuk bitiyor lanet şey ama en hafifi de odur muhtemelen.
Kent switch.
bırakmadan önce marlboro touch.
lucky strike.
Hafif bir dille sigara önermemizi isteyen yazar beyanı.

"Sigara alır mıydınız?"
Kısa rothmans tadı ne acıdır nede ekşitir fiyatıda uygundur filtrside güzeldir.
Kent siwitecldjwıxoene ..
Winston white duman bile çıkmıyor.
kaç gram ulan bir dal sigara? daha ne kadar hafif olmasını istiyorsun?

şakamı yaptığıma göre ciddi kısma geçebilirim. marlboro touch gray.

zito!
winston slim gray. ha içmişsin ha içmemişsin.
Davidoff'un 0,1mg nikotinli olan sigarası. Adını unuttum. Bi keresinde yanlışlıkla almış ve paketi 1 tane içip daha doğrusu içemeyip çöpe atmıştım. Oksijen çekermiş gibi sigara çekiyorsun, para verip oksijen almak gibi bişey aq.

Edit: yukardaki arkadaşın bahsettiği oksijen değil bildiğimiz oksijenden bahsettim ben.
Camel slender blue diyorum ve susuyorum
Malbora touch aqua mıydı neydi öyle sikindirik bişey var. Sigara diyorlar. Bir kere başka sigara bulamadığımdan aldım. Almaz olaydım. Evet. Teşekkürler.
ikisini dene tarafını seç der gibi oldu lakin sizin içtiğiniz bana vakti zamanında bir tık ağır gelmişti sayın yazar. Saygılarım sonsuz diyip kenara çekilirim.
turuncu pall mal gayet hafif ama bulması zor.

kent white içeceksen zaten içme.

benim önerim rothmans slender.
winston genel olarak hafif oluyor.
malboro red. hehhe