bugün

frikikten gol atmasını bilen ve attığı gollerle medyada yer işgal eden sivaslı şarkıcı.
Sanayide ki ustalar gibi, çalışırken devamlı bitaraflarını gördüğümüz kişidir. Sahip çıkamıyorlar arkadaş kıyafetlerine.
Not: arkadaş niye eksiliyon, dediğim şey nesnel. Sanayi de araba tamir eden kızın mı var yav.
Tam bir Beyonce özentisi olan kadın. Ama Beyonce'nin yanından gecmesi bile mümkün değil. Ses desen yok, kelimeleri telaffuz desen yok, fizik desen o hiç yok. Bir de varmış gibi göstermesi yok mu. Dayanamıyom gari.
Garı yanıyor valla. Şu beyaz minili konseri gördüm de. Danslar yılan gibi kivirmalar felan. Rüzgâr da var ama esmeyince küçük bir popo hareketiyle karacigere kadar açıyor helal olsun.
(bkz: hadise nin istesem göğüs ucumu gösteririm demesi)
hep gazetelerden okuyordum bacakları kalın diye. konserine gittim ve gördüm gerçekten bacakları kalın.
istersem meme ucumu gösteririm demiş. hadi hayırlısı diyoruz.

--spoiler--
Hadise, 'istesem frikiğin en alasını veririm. Göğsümün ucunu gösterip manşet olurum' dedi.

Hadise Sabah gazetesine şu açıklamayı yaptı:

- Frikik vermiyorum aslında ama vermişim gibi yazılıyor. Ben frikik vermek istesem açarım, "Alın, çekin" derim. Frikikle manşet olmak istesem âlâsını yaparım. Göğsümün ucunu gösteririm, manşet olurum. Ama benim derdim o değil ki... Böyle mi reklam yapacağım yani? Ben 1.5 saat sahnede dans ediyorum. Önümde vantilatörler var. Onlar frikik vermek için mi? O rüzgar olmasa bayılır düşerim sahnede.
--spoiler--
görsel
kendisiyle çiftle$mem demek, dünyayı fethetmem demek olurdu heralde. ülke ele geçirmekmi$, hükümdarlıkmı$ peh... hadise için hepsini es geçerim be. iki memesi için ülke satarım.

anasını satayım.

güzel hatundur.
(bkz: abdurrahman çelebi)

stir me up'la dünya listelerine girdiği zamanlar daha bir teenagedi.
o zamanlar sadece müziğe odaklanıyordu. bu yüzden türkiye'de tanınmamasına rağmen mtv usa'de patlama yapmıştı.

türkiye'ye geleceğini söyledi. geldi de.
sonra standart türk kızı gibi gittikçe abiyeleşti.
şarkılarından çok dış görünümüne ve magazine önem verdi.
eurovision'a rezalet bir şarkıyla katılırken türk basınının şarkıdan çok önem verdiği bir şey vardı; "hadise'nin kıyafeti!"

yani bu hadise denen dişi, türkiye'ye geldikten sonra çok bozdu.
bir demet akalın, bir gülben ergen, bir gülşen'den farklı olmalıydı.
sonuçta kısa süreli de olsa avrupa'yı sallamıştı stir me up'la.
magazine gerek yoktu.
iki güzel memeden oluşan, şişme balon. yurdumun nacizane erkeklerinin tipi dolayısı ile abartıp durduğu, aslında pek abartılmayacak şarkıcı.
görsel
olay anlamına gelen sözcüktür.
parasını ülkemizden kazanıp vergisini belçika'ya ödeyen kezbandır. bir de o bacaklarla, o boyla mini mini şortlar giyer ki sözlük, ilahi komedya!
görsel
Hadise, 22 Ekim 1985 günü Belçikada bir Türk ailenin kızı olarak dünyaya geldi. ilk, Belçikadaki Pop Idol, Idool 2003te farkedildi. Yarışmayı birincilikle bitirmese de hemen yeteneği görülerek albüm çıkarmak için kendisine teklif geldi. Daha sonra ilk singleı Sweat (tatlı) çıktı ve hit oldu; televizyona klibi çıktı. ikinci singleı Stir me up tüm Avrupada farkedildi, kıtanın en seksi yeni müzik sanatçısı yaptı.

Hadise kendisine örnek olarak Christina Aguilera, Janet Jackson, Alicia Keys, Brandy ve Beyonceyi görüyor. Hadise akıcı bir şekilde Türkçe, Flemenkçe (Hollandaca), Fransızca, Almanca ve ingilizce konuşabiliyor. Milk chocolate girl (Süt çikolata kızı) adlı singleından sonra lakabı bu oldu.
lafa gelince hiçbir erkeğin beğenmediği, ancak herhangi bir yerde klibini görünce gözünü alamadığı şarkıcımsı.
hobilerinin arasında frikik vermek olan şarkıcı.
amatör lig futbol oyuncusu kadar baldıra sahip kadın.
görsel
sinan akçıldan ayrıldıktan sonra sürekli birbilerine laf sokma çabası içinde şarkılar yapmışlarıdır.

görsel
Ramazan ayında sol freymde görmek istemediğim kilolu ama niyeyse çekici gelen türk pop şarkıcısı.
(bkz: niyetli adama yapılmaması gerekenler)
bir adamın omzuna günde 3 defa 10 dakika süre ile bacaklarını koysa, er kişinin omuz kası yapmasına yardımcı olacak bayan sanatçıdır.

görsel
görsel
biz buradayız şarkısını çok sevdiğim bir şarkıcı ablamız.