bugün

görsel
görsel
görsel
biraz çekiciydi, şimdi tamamen itici oldu. görsel az önce çektim.
yalanası ve öpülesidir. belki de ısırılası.
güzel falan değildir, memedir sadece..
(. ) ( .) Beyle.
bi kate upton olmasa da sağlam giderlidir evet..
ula iki siyasi bi şey okuyup yazalım diyoruz. am göt meme de ona da fırsat vermiyonuz amk, yeter la.
buralarda cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili bi şeyler olacaktı, nereye geldim yine.
iki tanedir.
küçüktür, minicik, ufacık, ufacıcıcıcıktır, görünmezdir. aaaa ben niye mi tekil konuşuyorum kuzum? çünki bi tanesini görememişim. ihihiihihih

latifeyi bir kenara bırakacak olursam, ben kendisi yerinde olsaydım memişlerim için milyonlarca operasyona girerdim. çünki onca acı güzel bir -değil buraya dikkat iki- evet iki memiş için değer.

zira memiş demek mutluluk demektir. mutluluk demek kamuran demektir. kamuran neyi sever? memişleri sever. ( fark ettiyseniz memiş demedim memişleri dedim. iki adet olması çok mühimdir kuzum.)
büyüme çağına girmiş memelerdir.

ulan her hafta büyüyor memeler. geçen hafta duvara çizgi çekseydik bu hafta 1 cm daha yukarıya geldiğini net görürdük.

küçüklüğünü hatırlıyorum ben bunun şöyle eline gelmezdi, ufacıktı. zaman nasıl da çabuk geçiyor.
eda taşpınarın memelrinin bir üst seviyesi.
Hadise'ye aittirler.
bugün program da pek cömertler.
acilsada görsek.
Bi tek benim dikkatimi cekmemistir.
Sarkık olan memelerdir.
konsantredir.

http://img.gecce.com/2014/01/20/hadise-100835SV.jpg
Mide bulandırıcıdır. Yoklukta bile gideri yok o derece yani.
Bunu beğenenler 20 yıl mahpus damlarında çürümüştür herhalde.
insanın içini ısıtır. evet.
içimizdeki kötülükleri boşaltmaya yardımcı olur.
ilgi çekicidir. evet.
dünyaya mal olmuş kim kardashian , kate upton , rihanna , scarlet johansson gibi isimlerin memelerini gördükten sonra artık vız gelir tırıs gider.

şu icloud işini yapan kişi ne büyük hackermişsin be birader , valla alnından öpüyorum seni amk.
Çirkinin önde gideni, abartmayın.
destekli ve hile makyajlıdır.dikkatle photoshop ile inceledim.

görsel
Son derece başarılı memeler.
hadisenin memeleri hadise...