bugün

kişiliksiz bir hacettepe mezunu olacağına, kişilikli bir acıbadem mezunu olsan ya kızım.
Bakan Faruk Çelik, torpille kızını bir vakıf tıp fakültesinden, en
yüksek puan alanların girebildiği ingilizce Hacettepe Tıp'a -yatay
geçişle- kaydırıvermiş.
kaydırırken dikkat etsin aman.
bal tutanın parmağını yalamasından öteye geçip, komple kovana hallendiğini gösteren durum.
En azından okula yolluyor. ya hiç okula gitmeden üniversite diplomasını alaydı. beterin beteri var gardaşım ses etme...
gazeteci emin çölaşan'ın üzerine gidip ortaya çıkardığı hadise, akepeli şaşırmışların neden bu adamı sevmediğinede güzel kanıt teşkil eder.
"Eğitim, hayata hazırlık değil, başlı başına bir hayattır. Epiktetos" Yazık bu kıza, babası istese bile kendisi ret edebilirdi, hileyle başlayan hayat hileyle biter.
yüksek imanlı , kul hakkından ve allaha vereceği hesaptan korkan , ağır münin siyasetçilerin eylemcikleri.
kendi dinlerinin(!) gereği yapılmıştır, kullandıkları islam dininin değil.
peki bunun ayrımını kaç yurdum insanı yapabilir?
Hadi akpliler çalıştırın parmakları. Yalandır, bakan açıkladı, emin çölaşan şerefsizdir deyin. Öbür dünyadan kul hakkı üzerine muafiyet almış bunlar. Ağzımıza sıçsalar yine de aynı yoldan devam ederler.
bunun da hakkı çıkar bir gün ortaya.
Hayır o kız Acıbadem Tıp Fakültesi'nden gelip Hacettepe'liler arasına girecek özgüveni ne ara kazanmış, ben ona inanamıyorum. Ben Marmara'da okurken korkarım böyle birşeye, kız Acıbadem'den hey babam hey...
binlercesi yaşanan rezilliklerden biri daha...

o değil de yarın öbür gün bir sevdiğimiz bu torpilli cahillerin eline düşecek ve bizler bugün vermediğimiz tepkileri o zaman vermeye kalkacağız ama çok geç olacak...

rahmetli mücahit'in eğitilebilir özürlü bir yeğeni vardı, ağzından salya sızan cinsten ite kaka azerbaycanlar, romanyalar üzerinden yatay geçişler, kadro torpilleri, sınav şikeleriyle doktor yapıldıydı ama hiç olmazsa göz doktoru yaptılardı en fazla başka göz doktoruna gider yeni reçete yazdırırısın bu şimdikiler dahiliyeci, kalp uzmanı falan oluyorlar bir de...
muhtemelen babası tarafından hayatı karartılan kızdır. bu kızcağız yaşamı boyunca bu durumu hep aklına getirecek ve pişmanlık yaşayacaktır. sormak lazım, sayın bakan ne gerek vardı? niye! ne için? paranın cebinde kalması mı mesele? arkadaşım bırak her şeyi kızın yüzüne nasıl bakarsın. yok eğer bu olayların sebebi kızın kendisi ise o zaman diyecek hiç bir söz yok. bu duruma kendi eliyle düşün kişi zaten lafla iflah olmaz. dünya yansa umursamaz... bu arkadaş bence çözüm olarak yurt dışına çıkmalı ve başka bir meslekle uğraşmalıdır. yoksa vicdan bırakmaz peşini.
haram ve hak yemekte sınır tanımayan akp'nin yeni bir rezaletidir. uyuyun koyunlar.
basbakan cumhurbaskanligina yatay gecirince napicaz onu dusunun beyler.
ahrette hesabını çatır çatır hem de verecek bakan kızıdır, babanın parası mı yoktu da vakıf üniversitesinde okutamadı seni?

müslüman kılıklılar zıkkımlandıklarından, çiğnedikleri haktan hukuktan dolayı hesap vermeyecek mi, böyle bir sanrı içinde misiniz yoksa?
Yatay gecis yapan biri olarak soyluyorum allah sizin belanizi versin.
Babamiz bakandi da biz mi doktor olamadik?
Gene torpil, gene turkiye klasigi.

Hayir senden bunu kazanicak beyin yok, bitirecek zeka nerde olsun. Biz bunlarin eline dusucez ya. Soyan pardon sayin bakan tusta da devreye giricek. Saglik bakani bile olur soyleyeyim.
böyle haberleri duyduktan sonra insan medyanın ve yargının bağımsız olmamasına küfrediyor.
Bu adamlar müslüman kılıklı değil bildiğin ateist. Allah inancı falan yok bu kan taşımayanların. ALlah'a ihtimal dahilinde inanan bir adam bile korkar böyle pislikler yapamaz. Bu inkarcı topluluğundan Allah bizi kurtarsın. Biri gider devletin kasasından 500 milyar tl yi bir kaç ayda harcar, biri gider böyle yapar Allah inkarcılara onlar necistir (pisliktir) diyor. Ateistler kızıyor, ALlah'ın bahsettiği inkarcılar bunları yapanlar. Bu adamlara temiz mi diyelim şimdi.
hacettepe tıp mezuniyet töreninde protestolarla gündeme gelmiş kişidir.

29.09.2012 tarihinde verdiğim link malesef kullanılamaz durumda. linkin içeriğinde, açılan kontenjan, başvuran kişiler ve not ortalaması gibi bilgileri bulunmaktaydı.
parası olanın hacettepe tıpa bile geçişinin olabilitesini gösterir. pardon parası olanın değil, bakan babası olanın, pardon bu da değil akpli bakan babası olanın.
beni çok şaşırtmayan durumdur. sınava bile başkalarını sokabiliyorlar bunla ilgili de bir haber vardı sonra ortadan kayboldu tabii. hak yemek nasıl acaba lezzetli mi merak içindeyim.
kul hakkı deyince en önde saf tutarlar ya ben buna yanarım. eşşekler gibi çalışalım biz amk.
Durup durup başlık hortlayan yazar kadar sıkıcı değildir. Kim olsa yapar. Hangimize teklif edilse kabul ederiz. Kusursuz sistem yoktur dostlarım. (Beşeri sistemler içinde)
kazanarak giren insanların gururuna dokunacak durumdur. şahsen dokunmuştur.