bugün

görsel
'ama rüyamda ' diye devam etmesi gereken cümle.
(bkz: olmaz olaydın)
Vallahi kimse bahsetmeyin gönlümün efendisi $yine harekete geçmiş fitch den istenilen sonuç alınırsa 3.9 uzun görecektir
Hele gel gelelim başkanlığa faiz artırmasa (Rte varken o biraz zor) MB $ateşini söndüremez ha bide
Başkanlık curcunasıda eklenince ateda Usain Bolt misali 5e doğru kalkışa gidecektir. GÖNLÜMÜN efendisi
Maaşın yarısını $ gömen bi kişi olarak patlamış mısır imla beraber zevkle seyredeceğim durum.
güçlü bir türkiye için ben de varım!

bu yüzden hayır diyeceğim. güçlü bir türkiye'nin tek yolu demokrasidir. demokrasine sahip çık ey halkım.

onu da çalmasınlar amq!
güçlü bir türkiye için neden evet dememiz gerektiğini örneklerle açıklamak istiyorum.

örnek 1; istikrar için.
görsel

örnek 2; gençlerimizin sorunlarının çözülmesi için;
görsel

örnek 3; fetöye dur demek için;
görsel

örnek 4; tabi ki yabancı sermaye de lazım.
görsel

örnek 5; layikliğin teminatı anayasa değişikliğidir;
görsel

örnek 6; kadınlarımızın sorunları için;
görsel

örnek 7; küçük çocukların güvencesi için;
görsel

örnek 8; sanayici ve iş adamlarımız için;
görsel

örnek 9; madencilerimiz, işçilerimiz, emekçilerimiz için;
görsel

örnek 10; islam dünyası için;
görsel

işte tüm bunlardan hoşnutsanız ve razıysanız evet dememiz lazım arkadaşlar.
bu kampanyaya destek olanları gördükten sonra, neden hayır vermeniz gerektiğini anlayacaksınızdır.
evet varım#
kusura bakmayın elimizdekilerden en iyisi bu daha iyilerini getirdinizde hayır mı dedik. Bi muhalefetimiz var geçmiş kürsüde - kız çocuklarına tecavüzü kim çıkardı?.. evet biz çıkardık! (ve böbürlenir).
hacı, 15 senedir iktidardasın.

hiç bir şeyi yapmak için önünde hiç bir engel yoktu.

kandil, imrali, pkk kandırdı.

ne istedilerse verildi, yine de fetö kandırdı.

tamam şimdi varsın da 15 senedir de sen vardın.

ben davarım demeyeydin iyiydi. tamam durum anlaşıldı. sen davarsan nediyelim?
güçlü bir türkiye için sen davar ol. bu memleketin büyükbaşlara da ihtiyacı var.
görsel

Dostum bu kubar bi harika.
güçlü, eşit, adaletli, laik, demokratik, üniter ve parlamenter bir türkiye için HAYIR...!
diktatörlüğe, baskıya, torpile, eşitsizliğe, yolsuzluğa hayır...!
atalarının mücadelesine sahip çıkmayıp verilen bedeli unutanlar, kendi memleketine ne idüğü belirsiz, zamanında kendisine ihanet etmiş milyonlarca insanı! ülkeye doldururlar. daha fazla mülteci için evet, dışarıdan alınmasa bile onar onar doğuruyorlar. hala devlet desteği kesilmiş değil. bu avellerin türklüğün t'si ile alakası olmamasına rağmen söz konusu boklu güneydoğu olunca bir anda en milliyetçi kendileri oluyor. bademlenirken osmanlı hayelleri kuran ibnemsi soytarılar.
zencileri, afganları, pakistanlıları, surileri, ıraklıları, kürtleri kendiniz ile birlikte götürün, istediğiniz yerde osmanlıyı kurun ama türkiye'de değil. hadi yavrum.
görsel
okumayan, araştırmayan bir toplum olmaya başladık. başlığı açan kardeşim ne okudun, ne kadar okudun? ne biliyorsun yakın geçmişle ilgili. emparyalizm ne, neolibelarizm ne biliyormusun? ülkeleri, ülkeleri yöneten güçleri tanıyormusun. evet demek ne dmek bir bak bakalım...
Güçlü bir 'T'ü'r'kiy'e' için evet bende varım. Anlamayanlar için; yazar işbu entryde, harf oyunu yapmıştır. işaretlenen harflere bakın t ile r'yi yer değiştirin. güçlü bir rte için evet bende varım. Doğrusu bu ne yazık ki. Doğrusu derken, tabi ki hayır. Sonsuza kadar hayır.
akpli bakan ve siyasetçiler-menfaati peşinde koşan futbolcu eskileri-sosyal medya trolleri üçgeninde gelişen kampanya.

daha güçlü bir türkiye için evet ben de varım diyorlar 10 saniye videoda. başkanlık sistemi gelirse şundan şundan şundan dolayı türkiye güçlü olacak diyemiyorlar.

kampanyayı başlatan kişi de sanırım rıdvan dilmen. geçen ay ilk tff başkanlığı seçiminde aday olacağını açıklamıştı. adamın derdi türkiye falan değil bunu anlayın artık. herkes kendi yolunda. murat boz gibi bi adam sizce samimi bir şekilde evet der mi? güldürmeyin ya...
güçlü bir türkiye olmasını kim engellemiş sorusuna cevap veremeyenlerin uydurduğu laf salatası. he annem he deyip geçiyoruz.
Polemiğe gerek yok bas evet gitsin. Kervanı yolda düzeriz.
Sen olmasaydın daha iyi olurduk öyleyse..
ingilizlerin de katıldığı söz. tfx uçak projesi için türklerle beraber çalışacaklar.
hayıııııııııııııııııııııııııııııır.
kampanya kulağa hoş gelse de çok ilginç alt tonlara sahip. türkiyenin zayıflığını tek bir kaynağa bağlıyor, ve başkanlık sistemi ile her sorunun çözülebileceğini iddia ediyor. Atatürk parlamenter demokrasiyi getirip, hilafeti ve saltanatı kaldırırken böyle bir vaatte bulunmamıştı. zira her yeni sistem eskiyi kötülese de, bu slogan bana her sorunu sosyalizmle çözeceğini zanneden solcu tiplerin garabet sloganlarını andırıyor.
Nedensiz, niçinsiz, sorgusuz, sualsiz, akılsız, beyinsiz eylem.
Neye evet dediğini bilmez, ya cehaletinden evet der ya da belki kendine de bir kemik düşer diye söyler.
BU referandumda evet çıkarsa neler yaşanacağını öngöremez, gördüğü halde evet diyorsa tuzu oldukça kurudur ve yurtdışına yerleşme planı yapıyordur.
Baskanlik gelince teror bitecek,ekonomi canlanacak,dunya ulkesi olacagiz hüloğğ.

diyen biatcilarin soylemlerinden bir tanesi normaldir yadirgamadim.
başkanlıktan öncede güçlü türkiye vardı sanki öyle diyorlardı.