bugün

Karsi cins ve beraberlik konusunda artik doyum noktasina gelmis, sirf seks icin degil ayni zamanda oturup iki uc laf edip bi konuyu tartisabilecegi, mantikli konusup zorlayan, en olmadik yerde kurnaz planlariyla durumu kurtaran, zeki, dusunceli, anlayisli ve huzur veren kizlari arayan erkeklerdir. Dunya guzeli de olsa oturup adam akilli konusamiyorsan bes para etmez, edebiyatla, sanatla ve ya siyasetle ilgili asgari duzeyde de olsa bilgisi yoksa olmaz.

Simdi gelip "o zaman bununla da olursun ne de olsa dis gorunus obemli degil" diyip agziyla gotu yer degisiren kiz fotolari atmayin. Bakim farkli biseydir.

Edit: Aptal kiz bulup istedigi gibi kullanabilecegini bilir. Ama dis gorunusten dolayi beraber oldugu kizlardan bikkinlik gelmistir.
Zeki adamdır. Saygı duyulması gerekir. Başarılı olması muhtemeldir.
yatakta matematik problemi çözecek olandır.
şüphesiz ki erkeklerin en hayırlısıdır.
Bizzat benimdir çünkü zeki bir Kadınla tanışmıştım ve Hayatımı değiştirmişti.
Yoktur. Olamaz yani.
Zekiliği de geçtim önce güzel ahlak önemli.
Belki kafa sikmeyi seviyordur.
benimdir.
Sapyosexüeldir.
Benimdir.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı) denilecek erkektir.

görsel
zeki güzellik arar.

ben de iyi kalpli karın kaslarında karar kıldım. üzülmesin.
bendeki zeka ikimizide yeter güzel olsun da gerizekalı olsun.
(bkz: sapyoseksüel)
benimdir efenim benden zeki olsun evet beni sevsinde istersen benden zeki olsun ama beni sevsin sadece beni hep beni.
yok öyle bir erkek. öyle olsaydı eğer hepsi sarışın fit hatun peşinde olmazdı.
Bu abladan sonra fikrimi değiştirdim artık meme arıyorum, sadece meme.
(bkz: yalarım)

Nutkum tutuldu şerefsizim.
görsel
Seksten öteye geçebilmiş, düşünebilen erkek modelidir. Bu klasmanda olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Sürekli sevişmek, takılmak falan bir süre sonra insanı gerçekten bayıyor. Ben daha çok böyle benimle edebiyat, tarih, siyaset hakkında konuşabilecek kızlardan hoşlanıyorum; emin olun bu sevişmekten daha fazla zevk veriyor.
Gelin görelim ki bu olayı sözlüğümüzün "nefes alsa yeter laağn" kitlesinin henüz idrak edebileceğini sanmıyorum.
işte bu yüzden yalnızım.

Kızlar iq testi sonuçlarınızı mesaj kutuma bekliyorum.
zekilik diye bir kelime kullanan kişi mümkünse çıtayı düşürsün. bu türkçeye zeki kadın gelir mi bilemedim şimdi.
görsel
görsel

Karşılaştırmada şöyledir;
her ikisini de arıyorum.
ders notu isteyecektir.