bugün

Çirkin kız güzel kızdan daha güzeldir. Ben güzelim psikolojisini taşıyan kişiler genellikle çirkindir. Haliyle çirkinler kolay kolay kimseyi beğenmiyorlarken, güzel kadınlar hep ezik büzük erkeklere yanıyorlar. (ezik büzük öyle çok yakışıklı olmayan ama feci karizmatik olan erkek anlamında kullanılmıştır)

Geçenlerde bir ortama girdiğim hanımefendi 38 beden giyinen bir kadından 42 beden olduğu halde daha zayıf olduğunu iddia etti. Keyiflendi. 92-64-92 olması gerekiyor, arkadaşımın vücut ölçüleri, her gün kendisine üzerine hiçbir şey yakıştıramadığı için 2 saat kadar fotoğraflar aracılığı ile kıyafet seçiyoruz. Mümkün değil kimse çok şahane göründüğüne inandıramıyor. Çünkü işe bir gidiyor, kadınlar yemeye başlıyor yavaş yavaş. Onu şişman olduğuna inandırıyorlar.

Hiçbir şey bulamazsa mesela. çok mu beyaz? Yaaa der çok beyazsın, ölü gibisin, bence biraz güneşleğnn.

Kadınlar mesela çok güzel olduğunu düşündüğü kadın için güzel demez. Ortaya çıkarmaz. Ama kim bir diğerini kendisinden daha çirkin bulursa hemen yaaa çok güzel bir kadın bayılıyorum demeye başlar.

Güzel bir kadın kilo aldım derse, ölüm döşeğinde olan kadın kalkar ve onunla yan yana gelir, hangimiz daha kiloluyuz diye sorar bulunduğu topluluğa. Ben bu ana şahit oldum. Boyunu ölçmek için yine kalkıyor.

Bu türkiye'de böyle. Genel anlamda türkiye'de herkes çok güzel ve yakışıklı, tüm gözler ela, mavi ve yeşil, kadınlar için boy 1.65, erkekler için ise en kısa 1.70'dir. Çirkin olduğunu söyleyen biri genellikle güzel olduğuna çok inandığı için çirkin olduğunu söylüyor. Çok garip kafalar.

Haliyle türkiye'de bilim böyle böyle ilerlemiyor işte.
Kusura bakmayın ama salaklığın daniskasıdır. Havan kime lan? Sen kimsin de güzel kızı umursamayıp elin sümüklüleriyle konuşuyorsun?

Söz konusu erk*k her kimse yok yere sinirlendirmiştir.