bugün

az önce sol framede sperm başlığını görünce, "sen, ben, o hepimiz" gibisinden bir ileti döşemek geldi içimden. tam bu esnada farkettim ki biz erkek cinsinin, sahip olduğu libido derecesine göre et parçası ile afet-i devran kategorileri arasında sınıflandırdığı dişi bireyler, bir zamanlar testislerden yumurtaya gidebilmek için diğer spermlerin ebesini ziken hücrelerdi. evet canlar; angelina jolie mi? sperm. adriana lima mı? sperm. ( hatta bülent ersoy bile sperm lan.)

(bkz: entrynin sonuna doğru saçmalamak)
(bkz: insanın zoruna giden şeyler)
(bkz: yaradanın kudreti)
ibret alınması gereken bir durumdur. sıradaki parça, kibirlenip kendini büyük görenlere gelsin.

--spoiler--
"insan, neden yaratıldığına ibretle bir baksın." (tarık 86)
--spoiler--
bu mantıkla yakışıklı erkekler bir zamanlar yumurtaydı.

Bu nasıl bir bakış açısıdır lan, kendi kendine mi büyümüş kız olmuş?
mühim olan ruhtur. kabuk gelir geçer, kalıcı olan ruh.
onu geç, yediğimiz dana, koyun, kuzu filan da bir zamanla spermdi. bu çok daha iğrenç değil mi?
insanın aklına boşa harcanan spermlerin de kendi yavruları olduğu gerçeğini getirebilir.
insanı seksten soğutacak tespittir.
(bkz: sperm siken adam)
yakışıklı erkeklerin bir zamanlar sperm olduğu gerçeğiyle ölesiye kapışan olgudur.
kendini leyleklerin getirdiğini sanan yazar tespitidir.
acı gerçektir. hepsi bir erkeğin buruşuk kıllı taşaklarından çıkmışlardır.*
hem zamanında spermler, hem de s.çıyorlar... bu dünyada artık yaşanmaz sözlük.

bok ettiniz lan hayal dünyamı allahsızlar.
Daha öncesinde de babasında protein hücresiydi eee ne olacak şimdi?
Spermin yumurtayı etkileyip onu harekete geçirdiğini ve yumurtanın bu sekilde çoğalıp bahsettiginiz kızları ve bizi oluşturduğunu düşündüğümüzde herkesin bir zamanlar yumurta olduğunu söyleyebiliriz.
(bkz: inanılmaz ama gerçek)
guzel oldugu dusunulurse o spermin guzel bir kadina dustugu de hesaba katilmalidir. tabi ayni durum o kadin icin de geceridir.
ne kadar hayret edilesi bir durum.. erkekler spermden değilde başka bir şeyden mi yapılıyor?
spermkenler de güzeldirler..

insan olun biraz
yalanıp yutulan o kadar güzel kızı çoluğu çocuğu akla getiren tespit.
çok doğru bir söz. güzel olmayan kızlar gökten zembille indiler zaten.
spermlerini sikmek isteyen abaza tespiti.
kendini bi çeşit avutma yöntemidir bu düşünce!!! ^^ben eski sevgili sıçarken düşünüp ondan nefret etmeye çalışıyorum^^ diyen kamil'leri de sevgiyle analım burdan!!! *
aynı zamanda güzel kızların babalarının genlerini taşıdığını da gösterir, sevişirken sanki kızın babasıyla öpüşüyormuş duygusuda hissedilir.