bugün

herkesin hayal ettiği ama aslında var olmayan kızdır.Atlantis'te yaşadığı düşünülür.
kararsız kalmış kızdır, ayh hayat ona çok zordur. hep beraber egolarımızdan kurtulup güzel kızımızın seçmesine yardımcı olmalıyız.
(bkz: dostum kız dediğin aptal çıktı)
büyük olasılıkla ince eleyip sık dokuyandır. zekidir, akıllıdır ya dengini arar. ama bulamaz. ki bulamayacaktır da. ve bunu anladığındaysa iş işten çoktan geçmiş olur. kız değil belki de kız kurusu olur. allah vermeye tabi. kimse istemez.
Şimarik bir kızdır. Bu tipler facebook arkadaş listemde bolca mevcut , ancak 2 kelam edemezsin. Bu tiplere ancak iltifat edilir , uzak durmak lazım vesselam.
sevgili veya eşten ziyade, etiket arayan kızlardır. karşılarına doktor veya uçak mühendisti bir talip çıkmadıkça, sevgili edinmez hatta evlenmezler. çünkü onlar için sevgili veya eş demek, reklam demektir. misal, bu tip kızlarımız için sevgili demek, etrafta ' ay benimki de tıpta okuyo. bu sene 7. sınıf.' diye ortalıkta gezinmektir.

bu kızların bir diğer tipi de, fizik olarak ulaşamayacağı beylere göz diken tiplerdir. tamam kızlar güzeldir ama çok ta harika değillerdir hani. ama buna rağmen ulaşılmazı isterler sürekli. en yakışıklı, en popüler olanla çıkmak egolarını tatmin edicektir lakin, bu tiplerin yanından geçemediklerinden veya bu tiplerce arkadaş olarak nitelendirildiklerinden yalnız kalırlar.

üçüncü tip kızlar ise gerçekten şanssız, bahtsız olanlardır. bu kızlar güzel oldukları halde, gerçekten kendilerine uygun birini bulamazlar. bu da tamamen kaderlerinin bir oyunudur. böyle kızlar için tek çözüm yolu, annelerinin veya etraflarındaki konu komşunun kendileri için buldukları sevgili veya eş adayına razı olmaları veya facebook gibi sitelerde feys-i izdivaç, sözlük gibi sitelerde lugat-ı izdivaç yapmaktır.

(bkz: ben o değilim)
az sayıdadır fakat gene de bunların sevgili olacağı kişiler yakışıklı ama sevgilisi olmayan erkeklerdir.
büyük ihtimalle göreceli güzelliktir. çoğunluk tarafından değil yazarımız tarafından güzel bulunmuştur.
var var böyle bi grup var ama benim tanıdığım grubun neden sevgilisi olmadığını buldum sözlük, sürekli mutsuz tatminkarsızlar gülseler gülüşleri sahte merhaba deseler içlerinden sanki küfür ediyorlar, negatif enerji topu gibi geziniyorlar nazenin nazenin ortalıklarda ayyyy yanlarında olmaya dayanamıyorum. ruhaniyetlerini modlarını değiştirmeye çalışsam ise başamıyorum, topukladım artık kaçıyorum onlardan. onlar gibi olacağıma (bu arada onlar dediğim afetler grubuna giriyolar) normal bi güzel olayım ama yüzüm gülsün pozitif olayımmmm ayyyy çekemem ya.
tanımsal: bi şekilde insanlara itici gelen kızdır.
Dogru birisini bekleyen kiz.
sevgilisinden yeni ayrılmış kızdır.
güzelliğini farkındadır ve bunu kullanır.
sonunda yakalandım galiba.
(bkz: bende yakışıklı ama sevgilisi olmayan erkek m o)
edit:çok mu açık konuştuk başlık coşmuş.*
okulla iştigal olan kızdır.
sevgilisinden yeni ayrılmıştır.
değilse yaşı 30 civarı olup mükemmelliyetçi olmuştur.
bir kahve içmeye davet ettiğim kızdır.**
belki onu hep çirkin ve amele tipler buluyodur
annem göster ama elletme dedi.
illa ki bi kusuru olan kızdır.

(bkz: bacakları çarpıktır)
narsist olabilir.
-Allahım şu kaşa şu göze ipek saçlara yerim ben seni diyebilir aynaya bakıp.
tahammülsüz kızdır.
fazla yüz vermemek gerekir bu kızlara . sonradan bıkar mıkar benden söylemesi .

(bkz: swh)
sevgilin mi var derdin var diye düşünüp uzak duruyodur. erkeklerin saçmalıklarından da sıkılmış olabilir. gayet doğal bir durum.
hep daha fazlasını istediği için hep yalnız kalacak kızdır. evlense bile mutlu olamayacaktır. çünkü pepsi nin sloganı aklına girmiştir bir kez
(bkz: hep daha fazlasını iste)
ne amerikaymış ama, sosyal yaşantımızı dahi bozabiliyorlar.