bugün

program formatına ismiyle uyan ve rating gibi pazarlama stratejilerini sadece ismi ile uygulayan program.
iki yarışmacının para kokusuna olan dayanıklığının kırmızı düğmelere basma yarışı olarak sınandığı, ilk kimin rencide olacağının belirlendiği yarışma.

facebookta konuşulduğu için farkettim ve videoyu izledim, olay; bir genç kızın kendi ve kardeşinin eğitimi için paraya ihtiyacı olması ve bunu karşılamak için çalışan ailesine yardım etmeye çalışmasıydı. Şuana kadar herşey güzel, doğru, güven çok önemli evet. kızın tek söylediği para değil, insanlara güvenin önemine parmak bastı buda güzel.

fakat benim anlamadığım bu kız kendi yazmış facebook profiline, yok soyak sitesinde oturuyoruz yok arabam (nissan micra) yok boğaziçi, yok kanada vb.

e kardeşim tamam güzel söyledin yarışmada para konusunda olan ihtiyacını ama bir zahmet gerçekten ihtiyacın olup olmadığından emin olalım. annen 17 yıl aradan sonra çocuklarını okutmak için çalışıyor ama çocuklar kanada olsun özel araba olsun hayatın tadına varıyorlar, annenin işi zor.

güven konusunda söyledikleri ise kısmen doğru, yanlış olan kısım ise bunun bir yarışma olması ve format bakımından acı olsada o adamın para kazanabilmek için o hareketi yapmak zorunda olması. evet son soruya kadar gidilebilir ama adam açık söyledi "30bin tl benim iki yıllık maaşım" diye.

kahramanlarımızı doğru seçelim güzel seçelim, söylenenlerin doğruluğu kadar inandırıcılığıda çok önemli.
dün katılan kardelen isimli kızı samimi bulmadığım yarışma.

arkadaş tamam güzel söylüyorsun güven değerler falanda, peki niye gidip böyle sikko formatlı yarışmaya katılıyorsun?programın amacı belli insanlar birbirine kazık atsın bizde reyting çekelim.

ben böyle iğrenç bir yarışmaya zorla alsalar bile katılmam.
atv de tamer karadağlı nın sunduğu program , bardağın dolu tarafından bakıldığında insanlara güven boş tarafından bakıldığında azim hırs para dolandırıcılık.
şu an bir abla çıktı sarı pırasa kafa. adam basıp gidecek diye düşünüyorum. parayı da almadan hatta gidebilir, kurtar olm kendini o troll'ün yanından.

edit: şu an heriften de tiksindim defolun gidin lan ne kasıntıymışsın sen de arkadaş. fular var tipe bak
ingilizcesi "trust me" olan cümle.
insanları görünüşlerine göre değerlendirmemek adına izlenebilecek, bir o kadar da gıcık bir program. ne zaman kimin basacağını tahmin etsem hep karşıdaki basıyor. mesela bu akşam ikisi de basar diye düşünmüştüm. gittiler sonuna kadar hemde bir yanlış hakları varken. beni bozduğu için ayrı bir sempati besliyorum. önyargılı olmamalı. bugünkü aksakallı amcayı ve yunan kızı da ders verici performansları için tebrik ediyorum.
raul meireles'e benzeyen birinin katıldığı program.

görsel
an itibariyle sesli güldüğüm acayip kişilikli ve bıyıklı bir yarışmacının olduğu yarışma. o nasıl biryeyyi yeyyi yeyyyi ye idi yahu? cem karaca'nın kemikler sızlamadıysa eğer.
özellikle mi itici, nefret edilesi tipleri seçiyorlar ? şeklinde düşündürten yarışmadır. samimiyetsizlik akıyor yüzlerinden.
adını su taşınmasında kullanılan aletten alan tatlı nedir? sorusunu tartışırken ciddi ciddi supangle cevabını vermeyi düşünebilecek kadar üstün zekalı yarışmacılara sahip yarışma. 1 dakika bile dayanamadım kapattım.
Şu an sanatçılar yarışıyor. Yani kendileri öyle olduklarını iddia ediyorlar. Her tanıdığım yeni kişi bu dünyadan biraz daha soğutuyor beni.
Şu an yarışan adam ya troll, ya kafası güzel ya da beni ve sözlüğü zor durumda bırakacak türde bir adam.
ing. trust me olan söz öbeği. bunu diyen kişi büyük bir ihtimal karşıdakinin güvenini boşa çıkaracaktır. "güven bana" diyenlere özellikle güvenmeyiniz.
hiç izlemeyeceğim bir program olmakla beraber son zamanlarda çok duyup artık boş gelen kelimedir.
an itibariyle 2. Ya da 3. Kez izledigim ama izledigime pisman oldugum yarismadir. Bu kadar mi samimiyetsiz bu kadar mi itici olur insan yahu. Kiz aptal olmasina ragmen cok tatli ama erkek yarismaci ziyadesiyle yavsak bir tip. Esinin karsisinda kiza yapmadigi yavsaklik kalmadi. Umarim kiz belli bi noktadan sonra parayi alip gider de bu kasinti herif yavsakligin para etmedigini anlar.
Bayadır izliyorum ve bu kadar salak, aynı zamanda bu kadar ukala 2 yarışmacıyı aynı anda görmemiştim.

Moonwalk kimin dansı diye soruldu ve cevabı biliyoruz diye öyle kasıldılar ki sanki kuantum sorusunu bildiler.
kutup yıldızı tam tepemizdeyken gidebileceğimiz tek yön neden güney? 10 dakikadır düşünüyorum arkadaş. kutup noktasındayken diğer yönlere neden gidemiyoruz?
Suan yarisan lavuk karisinin yaninda yarismaciya resmen sulaniyor ya la. Yarismadan sonra kiyamet kopacak gibi.
kızlara sölenmesi daha kolaymış gibi geliyor bana.
kutup yıldızı ile alakalı sağlam bir soru gelmiştir. Adam kıza sulanıyor bu arada
enterasan yarışmacıları bulma konusunda başarılı bir yarışma programı. programın ismine bakarakte kimsenin birbirine güvenmediğini anlıyoruz. Zaten güvenende para kazanamıyor.
Ataturk u cok seven, sanatci ve hayvansever olduklarini idda eden dingillerin nedense bu konularla ilgili en kolay sorulari sectikleri yarismadir.
adam kıza yazdı da yazdı. olur şey değil. çak osman.
Bu geceki yarışmacıların para alamadan ayrılmasına çok sevindim.

Erkek yarışmacı tam bir kültür küpüydü, her şeyi biliyordu; yani o öyle olduğunu iddia ediyordu. Her sorudan sonra biliyordum dedi neredeyse.