bugün

günaydın. dönemin ilk dersine gidiyorum. başladı. ewed
Lölaydın lölaydın sözlük.
Yoğun geçicek bir gün olmasına rağmen yemek meyve kahve getirenlerim var sağ olsunlar.

görsel
Güno çocuklar güneş kremi sürmeyi unutmayın e mi.
Günaydın. Bugüne kadar yaşadığınız salı günü sayısı 1750'yi geçtiyse yaşlandınız demektir.
arkadaşlar ne oluyor size? para var huzur yok, cedidacer ve diğerleri!

neden açmadınız bugün tükanı?
günaydın sözlük. gözüm bozulmaya başladı galiba. aşağıya doğru bakarken sorun yok gözlerimi yukarı devirdiğimde,yükseğe baktığımda inanılmaz ağrıyor. 1-2 gün bunu kurar canımı sıkarım. hayırlı işler,iyi dersler herkese.
dükkanın amına koyayım sana bişey olmasın burdayız merak etme.
Gün hiç aydın değil. Kara kış beklerken badem çiçeği ile uyandım güne.
Günaydın. Komontepento. Dö la vilaj. Dö la uyanın artık be! Çıldırıtdırtmayın madamı be!
Güüünaaayyydıııınnnnn.
Günaydın, sabah çayınızın kahvenizin ilk yudumu gibi yumuşacık bir gün diliyorum size...
görsel
lose yourself.
Günaydın her şeyden şikayet eden Calimero sendromlular ve az sayıdaki diğer normal arkadaşlar.
Günaydın sözlükdaşlar. Uzun zamandır kendimi iyi hissettirecek, ilham alacağım filmler izliyorum, kitaplar okuyorum. Dün de storytelde yeni bir kitap dinlemeye başladım. Üç saatten fazla da dinledim. Bugün yazarının mankenden bozma dizi oyuncusu olduğunu öğrendim. Ve kitaba devam edip etmeme konusunda ikircikteyim. Kitaba ve yazara olan saygım azaldı bir anda. Ne yapacağım ben bu kendini beğenmişliği bilmiyorum. insan şifanın nereden geleceğinden nasıl bu kadar emin olabiliyor anlamıyorum. Napayım bitireyim mi?
bulutlu bir perşembe sabahından herkese günaydın.
Günaydın millet.
Günaydın popçikilikurumuratseverlerimsilerim ve kopçikilimamoğluekremcilirimsilerim. Herkese hayırlı cumalar.
Zall hariç herkese günaydın.

Entry yazdığımız yerden reklamları çekince zall'ı da seveceğim elbet...

Reklam alma demiyorum yine al da, suyunu çıkarma be karşim.
Güüünaaayyydıııınnnnn!!!!!..
oooo tühkanı amcamın amı olsa halam olurdu açmış.

günaydın hayırlı işler bol gülüşler.
günaydın patlamış mısırlarım. yedik yine bir haftayı daha.

erkeklerin karılarını banyoda yıkadığı, kadınların da kocalarına sahip çıktığı bir gün olsun hepimize...
Günaydın canlarım. Gönlünüzden geçen tüm temennilerin bugün kabul olması dileğiyle. Yüreğinizden sevgi, huzur ve mutluluk eksik olmasın..
Ayırlı sabahlar be ya! Günooo, diyen sözlükdaşımız vardı, nerede o?
günaydın sözlük ahalisi.
Günaydın canımlar.