bugün

Güneşin doğmasıyla birlikte uyanmış kişi söylemi.
güneşin doğmasına rağmen hala ayakta olan kişi söylemi de olabilir.
Güne erken uyananlar da ben varım. Niye uyandım onu da bilmiyorum. Pozitif bir gün olsun inşallah.
görsel
Günaydı fakat gözler henüz kapanmadı.
daha tam aymasa da cümleten günaydın. çay varsa doldurun allah boş duranı sevmezmiş.

sokaklarda görüyoruz ki mesaiye daha bugün başlayanlar var ve mık mık ediyorlar. tövbe estağfurullah diyoruz. akıllı olacaksınız ulan 1!!!!11
https://www.instagram.com...Bsuc/?igshid=ad58mg0q7n45

böyle güzel şeylerle uyanmak ne güzel, yaşasın güzel insanlar.
Tatlım sana da günaydın.
Evet yeni uyanmış belki de hiç uyumamış (ben) sözlük yazarlarına günaydınlar efenim iyi sabahlar.
Günaydın sözlük. Uyandığım çok oldu da ancak yazdım. hava günün bu saatinde çok sıcak ama biz çalışmaya gittik. buharlaşıp bir tarafımız yok olmaz inşallah.sahip çıkın buralara.
Günaydın millett!!!
Gününüz aydın bahtınız açık olsun.
Daha fazla uyumayın lan beyniniz ekmek gibi dolaşıyorsunuz sonra bütün gün.
Sevin sevilin ama en çok sevin de güzelleşsin dünyâ.
görsel
Sunucu ve bilgisayarlara yapılan bir haykırıştır.
görsel

Günaydın sevgili sözlük..
Yeter ki sen bu sabah gel diye ben sana liman olurum ve iyi günaydın.
görsel
görsel

günaydın cümletenzzzhhhhhhh. çok pis sıcak la.
Günaydın sözlük kızları Ve diğerleri.
Sensin günaydın
Sabah sabah ya.
Hııı hımmm günaydın ( asık surat ).
Günaydın, evet arkadaşlar bazı adımlar atmamız gerek sonu kötü de olsa bir yerden başlamak gerek ki gidilecek yol her zaman bulunur. Durmak yok geçmişte kalan orda kalacak önümüz aydınlık.
görsel
Güne güzel bir fotoğraf ile başlayalım.
Sizler pazartesi sendromuna maruz kalıp iş ve okula giderken, şahsım gece çalıştığından dolayı birazdan eve gidecek. Bence ağlamayı kesin bizde pazarı hiç ettik bişey diyomuyuz. Günaydın sözlük günaydın amk pazartesisi.
https://twitter.com/cikil...tatus/1173935407844773889

buga girdim çıkamıyorum. hayatımda daha güzel çok az şey izlemişimdir. günaydın.
günaydın sözlük. bu sabah güneşin çığlıkları ile uyandım.