bugün

ardından çeyizindeki bütün seti göstermesi muhtemel olan kızlardır.
(bkz: kuyruk sokumunu gösteren kızlar)

(bkz: kuyruk sokumu)
bunların bazıları tüylü oldukları için oraları kıpkırmızı gezerler tüyleri almaktak... bu da kötü bir görüntü oluşturur... insanın göz zevkini bozar...
alnından öpülesi,ayakta alkışlanası,sevilesi,gerekl özenin gösterilmesi gereken harika kız tipidir
geçen gün golden retriever cinsi köpeğimi dolaştırmaya çıktım. kafelerin olduğu biryerden geçerken, bir kız dikkatimi çekti. kızın giydiği tişörtten göğüs çatalı olduğu gibi görünüyordu ve kız da baston yutmuş gibi dimdik oturarak sanki bu sahneyi tüm erkeklerin gözlerine sokmak ister gibiydi. neyse fazla üstelemeden oradan ayrıldım. bir süre daha köpeğimle dolaştıktan sonra tekrar aynı yoldan eve dönerken o kızın hala orada öylece dimdik oturduğunu gördüm. bu sefer dayanamayarak kızın yanına gittim ve '' bayan bakar mısınız göğüs çatalınız olduğu gibi meydanda bütün erkekler size bakıyor, etrafa bir sinyal mi göndermeye çalışıyorsunuz'' dedim. kız bana ''salak mısın nesin be defol git'' dedi.
kan beynime sıçramıştı. ne yapacağımı bir süre bilemedim çünkü elimde köpek vardı. sonra aklıma bir fikir geldi. köpeğimin tasmasını biraz uzattıktan sonra, otur kızım, pati ver, zıpla türü şebeklikler yaptırdım kendisine kahkahalarla gülüyorduk. şarapın çamurlu patileri yüzünden üstü başı rezil olan kız hadi bize gidelim üstümü başımı değiştirmem gerek dedi. yolda giderken az önce başka bir cins köpekle kafeye gelen birinden filan bahsetti ama unuttum şimdi.
bikinili kızlar bi alt kümesidir.
allahın bildiğini kuldan saklamayan kızlardır. Seviyoruz hepsini, hepisini, hepiciğini, nihoahahahaha...
bu kızlar kati surette göğüs dekoltesini seven kızlardan ayrı tutulmalıdır.
arada çok ciddi farklar sözkonusudur çünkü.
(bkz: o değil de birşeylerin dayanılmaz hafifliği vardı)
(bkz: klişeleri karıştıran yazar)
hoş bir görüntüye sahip olan kızlardır. abartılmadığı sürece azıcık bi dekolte gayet de güzel olabilir.
birde bunlarin yumurta kadar gogusleri olup onlari gostermek icin kendini paralayan versionlari piyasada cokca bulunmaktadir.

genelde monica belluci edasinda yururler.
zararsızdır.
(bkz: yersen)
toplumdaki bir cok angus tarafindan maalesef mal olarak algilanan, yerine ve olcusune ayarlaninca sorun olmayacak durumdur. Nitekim ortalik bu tip kizlardan cok daha cabuk do**lan bir cok bogazli kazak giyen kadin kiz tipi ile doludur. Ama bu zihniyete boyleleri mustahaktir.
makbul kızlardır.
tüm olumsuz durumlara sinesini açarak göğüsleme eylemidir.