bugün

köse değilse adam olmayan kişidir. kıl erkeğin süsüdür, kılsız erkek perdesiz eve benzer. binaenaleyh kıl iyi bir şeydir.

dün mülakata gittim onca adamı soyundurdular, soyunmak mesele değilde o kadar adamın göğsünde bir tel kıl olmaz mı lan, ben kendimden utandım amk, nasıl türk erkeğisiniz siz dedim içimden, bi bende kıl vardı, göğüs kıllarım çok gürdür neredeyse boğazımdan sakal kıllarımla birleşecek kadar yakındır, milletin gözü bendeydi amk, heralde çok gariplerine gitti böyle kürk gibi falan...

hülasa bu tabloya göre evrim var olabilir, bu göğsü kılsız adamlar omuzlarına kadar kıl tüğ olan ecdadın torunları olduklarına göre...
(bkz: Hakan kakız)
seksi erkektir. kıl yumağı hanzolardan daha çekicidir.
özenen erkek tipi..
göğüşte kıl oluyor da ne oluyordur ki..
elit dünya şartları düşünüldüğünde, kızlar ağzına habire takılan kıllardan hoşlanmayınca, erkekler de ağda ya da tonla para dökerek lazer yaptırır olmamış mıdır?
Kösedir, gizli ibnedir. Erkek adamda biraz kıl olacak arkadaş.
rastgeledir. insan göğüs kıllarını seçemiyor.
asla bir kıllı memili değildir.
aranılan erkektir. El üstünde tutacağım erkektir.
Hafif ipnensi yaratıktır saça etkildiği gibi göğsede kıl ekimi yapılmalıdır.
marifetini götde belli edeni göğsünde kalbinin üstünde taşımayandır.
Vurduruyordur.
izmir'li parlak gençtir. ileride farklı cinsel tercihlerinin farkına varacaktır.
sevgilimdir.3 gün sonra eski sevgilim olacak.
yazın plajda kızarmış tavuk görünümündedir.
Erkek değildir.
bendeniz. gay değilim.
Yüzünde olmayana köse, göğüsünde olmayana döşe, Denir.

Tekerleme gibi oldu idare edin.
göğsümde kıl yok iyikide yok tişört giydiğim zaman killarin yakadan çıkıp kurtarın beni gibi şekil alması olmamasından daha iyi.
Kesinlikle Vurduruyordur.
Evrim kılları giderek ıskartaya attı, artık pek gerek yok, evrimde sizden bir adım önde olan cillop gibi erkektir, ya da vücut geliştirme da dilim dilim baklavalar, taşgibi memeler yapmıştır, güzelliği kıllarla gölgelensin istememiştir.
çok seyrek fena bi görünüm katmiyor degil hani.
kıl ile yün ile yaşadığı şehir ile erkeklik mi olur dedirten entryler içeren başlık.
Yeri gelince "allah böyle yaratmış" demeyi bilen mahluklar burada iğrençlik saçıyor. Dünya görmemiş olmak çok kötü bir şey. Türk erkeği kıllı olurmuş, göğüste kıl yoksa kesin gay olurmuş. Peh...
Ağzı açık izlediğiniz insanlara bakıp az örnek alın recep ivedikler.
Oldukca sansli erkektir. Lan tuyde hayir olsa g.tumuzde bitmezdi sozunu akla getirir.
Köse değilse hafif ılıktir.