bugün

anime kahramanıdır. kahrolsun japonlardaki göz kompleksi.
saçlarıda bukle bukle ve mavi ise, ayrıca 3 gözü ve 9 memesi ve bir elinde 16 parmak bulunuyorsa tıpkı bana benzeyen kızdır.***

(bkz: #5105665)
zenci olması muhtemel kızdır. ben siyahtan onu anladım.
BÖYLE SÖYLEYiNCE KULAĞA HOŞ GELiYORDA DiŞLEKSE BACAKLARI ÇARPIKSA GÖZLERi BÜYÜK AMA PATLAKSA NOLCAK Bi SÜRÜ DEFOSU OLABiLiR iŞ UZUN BOYLA ZAYIFLIKLA BÜYÜK GÖZLE BiTMiYOR. DAHA DA KÖTÜSÜ KONUŞURKEN BEBEK TAKLiDi YAPIYOSA NOLCAK....
gözlerine max factor super extreme hüper maskara sürülmüş safinaz dır.
(bkz: olsa da yesek)
sözlükte var olan kizdir. gördüm ulan ben.
gözlerimi kocaman siyah, yoksa siyah renklı uzun boylu zayıf kızmı hangi katogori merak edilen kızdır.
rus kızının hasıdır.

saçları siyah olup da beyaz tenliyse eğer, tadından yenmez. peki sözlükte yenir mi? yok, hiç yenmez.
(bkz: gulriz sururi)
neresi siyah anlaşılmayan kızdır. gözleri mi teni mi boyu mu?
başlıktaki anlatım bozukluğuyla neresinin nasıl ve hangi renk olduğu anlaşılamayan kız.
emo fantezilerinde başa oynar.
(bkz: paket mi olsun burada mi yersiniz)
gizemli bir yazar olabilir. )
boyunu geçersek bana melisa sözen'i hatırlatan kızdır...
(bkz: o kim ki la)
siyahı biz kesişim kümesi elemanı olarak bünyesindr barındırdığına inandığım kız. ya da nedir, gözü ne renk olursa olsun kocaman olsun ama saçları siyah olsun mudur? ne diyosun birader?
çok sıkı bir aparkat yemiş kürt kızıdır.
tsubasanın sevgilisinin niteliklerine sahip bayan.
"gözleri küçücük kızıl kısa boylu şişman kız" kadar tuhaaf değildir herhalde..
sözlükte olsa da erkek yazarların bunu farkına varmayacağı kızdır. zira başlıkta böyle kızların zeki olabileceğine yer verilmediği için erkek yazarlar bu başlığa atlıcaklarını düşünerek yanılmışlardır.
gözlerinden öpülesi kızdır.
bakılası kızlara tepkidir.
(bkz: safinaz)