bugün

Kadın cinsel yönden özgür olmadıkça bu hastalık toplumu çürütmeye devam edecektir.

Kadının özgür olduğu toplumlarda da tecavüz olmaktadır fakat, hem Daha az olmaktadır hem De tecavüzden den sonra öldürme olayı daha az gerçekleşmektedir.
Eywallah baslıga bisey dediğimiz yok lakin gotunu başını kapatıp bu seferde, off ne gizemli kadın su elbisenin altında nasıl bir vucut vardır biliyor musun? Diye hitap edilen hatta sırf bu yuzden tacize uğrayan kadınlar neyden dem vursun?
Kimse kusura bakmasın, kadınlar bu zihniyetteki erkeklerin abazalık derecelerine göre giyinmek zorunda değil.

Tabi çokta abartmamak gerek. Normal orta halli klasik Türk insanı gibi giyinmek en güzeli.
Durumu Baret giymediği için kafasına tuğla düşünce ölen inşaat işçisi gibidir. Önlemini almıyordur.
görsel
insanları hayvanlardan ayıran en büyük özellik, insanların dürtülerini kontrol edebilmesidir.
nedense abuk sabuk giyinip asiri makyaj yapan kendini teshir etme kompleksli hastalarin bol oldugu bir milletiz ama bu yüzden hindistan gibi önüne gelene tecavüz edilmez herhalde bana göre bu hasta tipler kendine öz güveni olmayan boyaya giyime siginan zavallilar bunlari görenlerinde kendileri araniyor zaten diyerek tecavüzü düsünmesi ise ayri bir sapik hastaligi.
Başlığı açan insan evladını yargılamamaya çalıştığım konudur. Zira ben ki insanlarım çevresindeki hiç bir insanın özgürlüğüne karışmadan özgür olması taraftarı bir insan olarak bu gibi mevzuları anlayamıyorum.

Böyle durumlarda ya küfür dağarcığım ağzımdan çıkmak için beni zorluyor ya da insanın sonuna geldiğinde başını unytacağı uzunlukta cümleler kurasım geliyor. O nedenle demem odur ki; ulan s*k beyinli envanter fazlalığı sanane lan karının kızın giyiminden kuşamından. Biz sakaldan tahrik oluyoruz diye her sakallıyı sikmeye kalkmıyorsak siz de az bi adam olunda çükünüzü elinize alıp düşünün. Tecavüz edilmesine karşı çıkmadığın ve ya korumadığın o hatun senin anan, bacım ve hatta sevdiğin de olabilirdi. Gerçi bunu düşünen beyin yoksunu iskelet anası tecavüze uğrasa önce anasının kafasına sıkar sonra da adamı bulup bağrına basar.

(bkz: Beni böyle konuşturan hayat utansın)
Peki ya ördek,damacana,kedi,bank bunlarda mı açtılar ?
götü başı ayrı oynayan sapıklara gelsin

(bkz: damacana)
bu ülkede mini etek giyen kızlara affedersiniz "o kız kaşar, o kız orospu" sözleri söyleyen insanlar.
bu ülkede başörtü takan kızlara "dindar, kapalı ama gideri var, başörtüsüne bakmayın içi nedir onun" sözleri söyleyen insanlar.
Dostlar kafaları, beyinleri sadece sex'e çalışan insanlar olduğu sürece onların gözünde objeyiz! Bu şeref yoksunu insanlar yüzünden ülke bu yüzden hala geride. Bu tür kafalar olduğu sürece biz ilerleme kat edemeyiz.

Kızlarda götü başı açık dolaşmasın diyorsunuz ya; ulan ben ne adamlar gördüm yolunu değiştiren günaha girmemek için.
E kızlar kapandı ne oldu? Ne adamlar görüyoruz sağda solda laf atıyorlar, köpek gibi kızların gözlerinin içine bakıyorlar.

El insaf ya hu!
(bkz: gordugu her etten tahrik olan erkek)